ЄБРР виділяє Україні кошти на енергоефективність

0
263


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Європейський банку реконструкції і розвитку виділить Україні 75 млн євро на програми підвищення енергоефективності.

Дана заява поступила від міністра фінансів Наталії Яресько під час презентації нової програми ЄБРР, яка направлена на поліпшення та підтримку енергоефективності житла «IQ energy», наголошує Міністерство фінансів України.

Як відмітила міністр, в українців скоро буде нове джерело фінансування поліпшення енергоефективності домів, завдяки чому знизяться затрати на електроенергію і, як кінцевий результат, реформування енергетичного ринку пройде ще швидше, що призведе до бажаних результатів у сфері енергетичної незалежності та безпеки.

Наголошується, що ЄБРР надасть 75 млн євро «Мегабанку», УкрСиббанку та «ОТП Банку», які потім будуть пропонувати фізичним особам та ОСББ довгострокові кредити для широкого спектра заходів щодо підвищення енергоефективності, які включають утеплення житла, установку сучасних енергоефективних вікон, газових котлів, модернізацію системи теплопостачання або установку сонячних теплових систем.

«Позичальникам, що відповідатимуть критеріям програми, буде компенсовано від 15% до 35% їхніх інвестицій в енергозберігаючі технології та матеріали», — йдеться у повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.