Цікаві проекти, які використовують альтернативну енергію

0
287


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Сонячна енергетика – напрямок в області ВДЕ, яка користується популярністю всюди. Сонячні колектори встановлюють всюди, щоб вони приносили користь своїм користувачам. Прикладами служать ініціатива Porshe, школа в Нью-Йорку і багато іншого.

Стелла від Porshe, «загорнута» в сонячні батареї

2Вперше у всьому світі була зведена стела, яку покрили величезною кількістю батарей, що генерують сонячну енергію. Автор проекту – Porshe. Така стела здатна задовольнити потребу в електроенергії протягом цілого року, якщо мова йде про один з центрів компанії Porsche.

Конструкція зроблена зі сталі і знаходиться в зоні технопарку в Берліні. Висота досягає 25 метрів і на фасаді розташувалося приблизно 8 тисяч елементів, які генерують 30 тисяч кіловат на годину.

Відкриється даний центр в 2017 році і, треба сказати, відвідувачі Техноцентру отримають від цього деякі вигоди у вигляді можливості заряджати свої електромобілі.

Таке безкоштовний джерело електроенергії – вдале капіталовкладення Porsche.
Представник компанії заявляє, що стела – це демонстрація прагнення керівництва і всіх співробітників активно брати участь у розвитку альтернативної енергетики. Участь це якраз проявляється у створенні сприятливих умов для користувачів електромобілів.
Подібний проект – один з важливих факторів для реальних перспектив відповідної галузі електромобілів в Німеччині.

«Зелена» школа в Нью-Йорку

1Як вже було зазначено, «зелені» конструкції є і в Нью-Йорку. Місцеві архітектори звели справжнісіньку зелену школу, яка не функціонує за допомогою центральної електросистеми, а користується тим, що дає їй її ж прибудова у вигляді навісу з сонячних батарей. Розташоване це «диво» в Стейтен-Айленд.
Якщо говорити про масштаби споживання, то вони скорочені до 50%, що менше, ніж у звичайній школі. Панелі та люки на стелях дозволяють проникати світлу всередину, що скорочує потребу в додатковому штучному освітленні. Опалення працює за рахунок енергії землі, а вода нагрівається сонячними нагрівачами. Таким чином, школа виходить по-справжньому зеленою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.