Домашні енергонакопичувачі від українського виробника незабаром надійдуть на ринок

0
247


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 8.00 з 10)

Поки представники компанії Тесла трудяться над запуском виробничого комплексу з метою серійного випуску своїх потужних акумуляторів, ринок заповнили інші фірми, що становлять досить серйозну конкуренцію один одному. Налагодили виробництво акумуляторів для домашнього застосування вже компанії Daimler, BMW і Nissan. Українські виробники теж не відстають в цій гонці – вони представили широкому загалу систему під назвою Serenis.

Енергозберігаюча система була представлена ​​ще в 2015 році. В даний момент виробники повідомили, що вже отримані всі необхідні сертифікати та дозволи. Продажі системи на європейському ринку стартують з 2019 року.

система Serenis ESSЕнергонакопичувач від українського виробника являє собою високотехнологічний пристрій, термін створення якого (мається на увазі початок розробки і випуск готового обладнання) склав всього три місяці. Крім рекордного терміну створення, система Serenis ESS несе в собі масу плюсів, що дозволяють їй конкурувати з аналогічними пристроями на світовій арені.

Система являє собою не просто акумулятор – вона є «розумним» пристроєм, що дозволяє не тільки накопичувати, а й перетворювати енергію. Система складається з:

– високотехнологічних контролерів;

– системи, що дозволяє здійснювати моніторинг стану в режимі онлайн і керувати енергетичними потоками;

– літій-іонної батареї;

– гібридного інвертора.

Ціна Serenis ESS потужністю 3 кіловати варіюється в межах 4000-6000 євро. Вартість має пряму залежність від комплектації системи.

Творці системи заявляють, що їх пристрій можна підключити не тільки до сонячних панелей, але і до обладнання, що генерує електроенергію за допомогою вітру. Систему Serenis можна зарядити в нічний час, коли тариф на електрику значно нижче. Виробник також відзначає можливість продавати надлишки електрики за «зеленим» тарифом в загальну мережу. Габарити еноргонакопичувачів невеликі, що дозволяє значно розширити список місць для установки. Вага пристрою всього 30 кг.

Представники компанії-виробника системи повідомили, що під час презентації своєї розробки вони сподівалися отримати замовлень максимум на 100 кВт (30 Serenis ESS по 3 кіловати). За підсумком, замовлення протягом декількох перших днів склали близько 1 мегавата.

Виробник також відзначає, що адреса реєстрації компанії – місто Ньїредьгаза (Угорщина). Воно розташоване в сотні кілометрів від міста Ужгород. Не дивлячись на те, що інженери працювали в Україні і сама розробка позначається як українська, завод по серійному випуску систем розмістили в Угорщині, щоб уникнути труднощів з продажем їх в європейські країни.

Сам завод розташований недалеко від Ньїредьгаза і в даний момент знаходиться в завершальній стадії будівництва. Виробнича лінія налаштовується виключно експертами з України. Після введення в експлуатацію завод зможе випускати близько 130 систем за місяць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.