Найпопулярніші електричні авто в Європі

0
269


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Європейське Товариство  Еuropean Alternative Fuels Observatory (EAFO) подало статистику продажів електричних авто в Європі за перший квартал цього року. Позицію лідера утримує Nissan Leaf, але недалеко за ним йде Renault Zoe, який має хороші показники продажів в Німеччині.

Минулого року істотно виросли (на 45 відсотків) в Європі продажі електриків Nissan. Японський концерн продав на “Старому Континенті” 7,5 тисяч моделей Leaf і NV200. Завдяки цьому Nissan зберіг позицію лідера на європейському ринку електромобілів. З участю в продажах на рівні 28 відсотків японці продали в Європі донині вже понад 20 тисяч електриків.

Nissan оцінює, що середня вартість проїзду 1 кілометра електричним Leafem або NV200 складає близько 0,03 євро, а додаткові вигоди – це нижчі витрати на обслуговування. Японці оцінюють, що вони в середньому на 40 відотківі. менші, ніж у випадку з традиційними авто.

Європейське товариство  Еuropean Alternative Fuels Observatory (EAFO) оцінює, що в першому кварталі цього року участь Nissana Leaf в європейському ринку повністю електричних авто склала 25,6 відсотків (продаж 8,05 тисяч моделей). Наступні Renault Zoe (23,7 відсотків, 7,46 тисяч проданих авто), Tesla Model S (13,2 відсотків 4,16 тисячі), Volkswagen E – Golf (9,3 відсотків, 2,91 тисячі), а також BMW i3 (9,3 відсотків, 2,05 тисячі).

За даними EAFO в сегменті авто plug – in домінує Mitsubishi OutlanderPHEV з участю в європейському ринку за перший квартал цього року на рівні 25,4 відсотків (продаж 8,29 тисяч авто), а наступні Volkswagen Golf GTE (12,9 відсотків, 4,22 тисячі) Вольво XC90 PHEV (10,7 відсотків, 3,48 тисячі) Audi A3 E – Tron (8,7 відсотків, 2,83 тисячі), а також Volkswagen Passat GTE (7,6 відсотків, 2,49 тисячі)

Що цікаве, як випливає з даних EAFO,  в зіставленні автомобілів повністю електричних, Renault Zoe, був в першому кварталі цього року моделлю електричних автомобілів, яка краще всього продавалася в Німеччині. У сумі в останньому місяці першого кварталу тут зареєстровані 1528 електричних авто і гібридних plug – in, що позначає спад на 10 відсотків до минулого року. EAFO пояснює це фактом очікуваннями німців на введення в дію урядової програми доплат за електричні авто.

У числі електричних авто і гібридів plug – in, проданих в Німеччині в І кварталі цього року домінував Renault Zoe (822 реєстрації), наступним був Volkswagen Golf GTE (604), а вже далі Nissan Leaf (586), Audi A3 E – Tron (581), а також Tesla Model S (482).

Незабаром результати продажу на європейському ринку електромобілів може підправити введення в дію німецької програми доплат за електричні і гібридні авто. Завдяки ньому особи, покупці електричних авто, отримають доплату у розмірі 4 тисяч євро, а у разі гібридних автомобілів типу plug – in доплата буде нижча і складе 3 тисяч євро.

Максимальна ціна авто не може бути більше 60 тисяч євро. У програму включилися вже фірми Daimler, VW, а також BMW, з доплатою буде можна купити також електричні авто зарубіжних виробників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.