Найпотужніші СЕС нашої країни – власність компанії з Китаю

0
110


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Сонячні електростанції, що в сумі мають потужність у більш ніж 260 мегават, наразі стали власністю китайської компанії CNBM. Договір на право власності оформлювався майже 2 роки.

Китайся компанія являється однією з найбільших корпорацій у світі з доходом більше 30 мільярдів доларів щороку. Компанія CNBM спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів (скловолокно, гіпсокартон, цемент). Також корпорація відома як один з лідерів у сфері виробництва технічних засобів та спеціалізованого устаткування для альтернативної енергетики. Загалом компанія приділяє більшу увагу створенню лопатей для вітряків та сонячних панелей.

ccvlКорпорація CNBM співпрацювала з українськими компаніями з 2011 року. За наступні два роки співпраці українська сторона мала перед китайською компанією борг, що сягнув мільйонів євро. З цієї причини десять сонячних електростанцій були передані у власність корпорації.

Загалом майже 170 мільйонів євро боргу стали безпосереднім капіталом 10-ти українських СЕС завдяки конвертації. Голова китайської корпорації Ю. Чен зазначив, що передача електростанцій китайській стороні відбулась в якості обміну потужностей на погашення боргових зобов’язань.

За підрахунками спеціалістів тепер близько 60% потужностей сонячних електростанцій України належать китайській корпорації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.