«Подільський Енергоконсалтинг» побудує на Вінничині ряд СЕС загальною потужністю 17 МВт

0
760


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

До початку 2016 роки кількість запитів і замовлень у Вінницькій інжинірингової компанії «Подільський Енергоконсалтинг» в порівнянні з 2014 роком збільшилася мінімум в 5-7 разів.

Про це повідомив директор компанії Сергій Шакалів.

1– Аналітики прогнозують, що в 2016 році ринок сонячної енергетики виросте на 13% і, судячи з активного початку року цей прогноз цілком реальний. Як би сумно не звучало, але в Україні загальна економічна криза поки ще триває, і є гальмом у розвитку багатьох сфер. Але в той же час професійний інвестор визначає кризу як час можливостей. Всі кризи рано чи пізно закінчуються, а сонячна енергетика буде генерувати дохід своїм власникам ще як мінімум 15 років, а якщо враховувати ще й ефект енергонезалежності, то це досить привабливе вкладення, – повідомив він. – На сьогодні в статусі генпідрядника у нас підписані два контракти на 8,5 МВт в Херсонській області. Так само ведуться переговори щодо будівництва «під-ключ» ряду СЕС загальною потужністю 17 МВт у Вінницькій області.

На думку бізнесмена, зараз попит спостерігається не тільки з боку великих інвесторів і девелоперів, а й з боку власників промислових і навіть торгових об’єктів, які відкрили для себе можливість отримання додаткового доходу на раніше «пасивних» територіях.

За 4 роки на ринку інжинірингових послуг в альтернативній енергетиці «під ключ» компанія реалізувала 6 сонячних електростанцій загальною потужністю понад 35 МВт. Близько 70% проектів компанії є об’єктами сонячної енергетики. Технічні можливості дозволяють «Подільському енергоконсалтинг» будувати СЕС потужністю до 3 МВт за 3 місяці.

Наприкінці 2015 року компанія налаштувалася на розширення бізнес-діяльності в сфері інноваційних розробок та девелопменту проектів відновлюваної енергетики. До початку 2016 року розроблені 5 інвестиційних пропозицій: 4 мережеві СЕС у Вінницькій області (6,2 МВт, 7 МВт, 2 МВт, 6,8 МВт) і одна СЕС в Хмельницькій області на 4 МВт. Крім того, компанія інвестувала в власне виробництво металоконструкцій для СЕС і інженерні розробки трекерних установок. Власні металоконструкції, на думку керівництва, збільшують конкурентоспроможність пропозицій для інвестора.

– Ми працюємо над розробкою трекерних установок з ефективністю генерації енергії на 30-40% вище в порівнянні зі стаціонарними, при цьому важливим критерієм для нас є баланс вироблення і вартості конструкції, – сказав Шакалів.

Вінницька компанія «Подільський Енергоконсалтинг» була заснована в 2009 році. На старті керівництво зробило ставку на комплексний підхід: проектування, реконструкцію, будівництво та введення в експлуатацію об’єктів електроенергетики з гарантією результату. Спочатку компанія працювала в розподільних мережах всіх класів напруги від 10 кВ до 750 кВ. Замовниками стали великі промислові підприємства, електрогенеруючі і електропостачальних компанії.

У 2012 році компанія почала працювати в сфері альтернативної енергетики, спеціалізуючись на рішеннях «під-ключ» в проектах підряду і постачання, які включають в себе розробку, проектне управління, будівництво, підключення до мережі, отримання «зеленого тарифу», експлуатацію та технічне обслуговування

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.