Розроблено компактний енергозберігаючий мембранний біореактор

0
198


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Корпорація «Mitsubishi Electric» оголосила про завершення розробки компактного мембранного біореактора (Eco-MBR). Про це повідомляється в прес-релізі компанії. Пристрій переробляє побутові  і промислові стічні води, при цьому він вирізняється малим енергоспоживанням і наявність фільтра очищення озонованою водою, що значно збільшує обсяг води, якапроходить через поверхню мембрани. Очікується, що комерційне використання біореактора в системах переробки стічних вод почнеться в 2018 році.

Інтенсивність потоку, який біореактор здатний обробляти на добу, сягає значення 1,6  / . Завдяки проміжній очистці фільтрів озонованою водою, яка ефективно видаляє органічні речовини і поліпшує проникність, скорочується кількість потрібних мембранних фільтрів. Біореактор займає невелику площу і споживає менше електроенергії за рахунок зменшення потоку повітря, що використовується нагнітачем для очищення поверхні мембрани.

1796_1_1458549968

В ході традиційного процесу очищення оброблена вода відділяється від активованого мулу за допомогою седиментації; для цього потрібна велика площа поверхні, а якість води не дозволяє використовувати її повторно. У звичайних мембранних біореакторах для очищення фільтрів, як правило, застосовується розчин гіпохлориту натрію, але через низькі окислювальні здатності подібні пристрої не здатні працювати з інтенсивними потоками. Крім того, для цього необхідна велика кількість мембранних фільтрів.

 

Нові біореактори можуть використовуватися в муніципальних і промислових системах переробки води, сприяючи забезпеченню стійкого водопостачання та водовідведення  по всьому світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.