SolarMill – гібридна установка, яка генерує енергію з вітру та сонячної енергії

1
378


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Поєднання сонячної фотоелектричної системи і вертикальних вітрових турбін в одному модульному блоці SolarMill класифікується, як «перша в світі інтегрована гібридна технологія».

1Малогабаритна міська система вітрової енергії не знайшла такого широкого застосування як невелика сонячна установка, але, такий факт не зупиняє нікого в роботі над удосконаленням технології зі збирання енергії вітру на дахах будівель і мікро-вітрогенераторів, хоча вітрові експерти стверджують, що малогабаритна вітрова система може не виправдати очікування і терміни окупності можуть затягнутися.

2Невеликі сонячні системи, розташовані на даху будинку, відмінно підходять для виробництва відновлюваної енергії. Технологія перевірена, вартість знижується, а ефективність сонячних панелей зростає.

І хоча сонце не завжди світить навіть половину дня, коли сонячне світло досягає мети, сонячні панелі виробляють чисту енергію надійно і безшумно, і будуть робити це протягом багатьох десятиліть, причому з мінімальним обслуговуванням. Малогабаритна вітрова система не так передбачувана, особливо в міському середовищі. Наприклад, розміщення турбіни на даху, де низька швидкість вітру і  змінний напрямок може не бути оптимальною умовою для виробництва електроенергії.

images (1)Проте, перевагою, якою володіє вітрова енергія, є те, що турбіни можуть продовжувати генерувати електроенергію, коли сідає сонце, тому одним з рішень є об’єднання двох методів отримання альтернативної енергії в гібридній системі поновлюваних джерел енергії, як зробила це компанія Windstream зі своїми пристроями під назвами SolarMill.

Гібридна енергосистема SolarMill є модульною, має інтегровані сонячні панелі і вертикальні вітрові турбіни. Модулі можуть бути встановлені на дахах будинків або в інших відповідних місцях. Компанія обіцяє, що гібридна енергосистема буде простою в установці, високоефективною, матиме низьку вартість.

3Компанія вже поставила 50 своїх модулів SolarMill. Система розташована на даху будівлі в Кінгстоні, Ямайка.

Будівля знаходиться менш, ніж за чверть милі від берегової лінії Кінгстона і звичайна швидкість вітру для цієї зони близько 60 миль на годину (близько 96 кілометрів на годину).

Встановлювана система, яка знаходиться на даху юридичної фірми, як очікується, буде генерувати 106 000 кВт * год відновлюваної енергії щорічно (25 кВт * год від вітрової енергії і 55 кВт * год від сонячної) і окупить себе всього за чотири роки. Ця гібридна енергоустановка, як очікується, забезпечить більш $ 2 млн економії в енергії для власників протягом очікуваного 25-річного терміну експлуатації.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.