Вчителі українській шкіл виховують екологічну свідомість дітей змалечку. Освітня ініціатива Павлоградської ЗОШ.

0
132


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Павлоградська ЗОШ №7 включила до основних занять цікаві додаткові заходи з енергоефективності. До їх переліку увійшли проходження тематичних квест-кімнат, робота шкільного енергетичного патруля та створення онлан-платформи.

Така освітня ініціатива реалізовується в межах програми “Енергоефективні школи: нова генерація”.

Новий спосіб формування екологічної свідомості школярів в Павлоградській загальноосвітній школі запровадили з початку грудня минулого року. Для тестування ефективності програми було обрано один клас навчального закладу.

За словами директора школи Пивоварової Юлії, для учнів було розроблено спеціальну навчальну програму, до якої входить 16 тем. Кожне заняття включає як теоретичне засвоєння матеріалу, так і практичні роботи. В пілотному проекті взяли участь учні 8-Б класу. Школярі мають 2 заняття з нової дисципліни «Основи енергопостачання та енергозбереження» щотижня. В даному навчальному закладі за реалізацію додаткового курсу відповідає шкільний викладач фізики. Функцію оцінки набутих знань виконує онлайн-платформа. Кожен учень на початку курсу проходить реєстрацію та виконує тестові контрольні завдання після засвоєння чергової теми.

На початку поточного року згідно результатів моніторингу навчальних закладів, що беруть участь в новітній програмі, загальноосвітня школа №7 стала лідером в рамках Павлоградського району.

Директор школи стверджує, що колектив вчителів вклав чимало творчих зусиль для того, аби зацікавити дітей. В рамках освітнього курсу було розроблено серію мультфільмів, що дозволяють школярам засвоювати основи енергоефективності в доречній для їх віку ігровій формі. Слід зазначити, що усі створені мультиплікаційні картини є авторськими здобутками.  Діти разом з викладачами вигадували сюжет та персонажів, малювали кадри мультиків та озвучували їх.

В рамках проекту в школах-учасницях проводиться модернізація приміщень, заміна освітлювальних приладів на енергоефективні.

Окрім цього спеціальний енергетичний патруль, що складається з учнів освітнього закладу, контролює заощадження світла на перервах.

Програма покликана продемонструвати школярам та їх батькам необхідність та доцільність економії, ефективність термомодернізації будівель та сформувати екологічну свідомість у молодого покоління українців нової формації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.