Вітчизняні вчені запропонували використовувати синьо-зелені водорості для виробництва біогазу

0
256


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Синьо-зелені водорості, які з’являються в українських річках, можуть бути використані для виробництва біогазу. На думку вчених з Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського «цвітіння» водоростей можна буде використовувати для виробництва енергії, а одна з перших подібних установок з виробництва біогазу може з’явитися на Дніпрі.

Небезпечна для ряду водойм біомаса, утворення якої поки неможливо зупинити без застосування особливих хімічних сполук, може бути перероблена в біогаз. Нова ефективна технологія утилізації водоростей була представлені українськими вченими на одній з міжнародних науково-практичних конференцій. За оцінками вчених, щорічне «цвітіння» Дніпра дозволить виробляти синьо-зелених водоростей понад 100 млн. кубометрів біогазу. Подібні обсяги чистого палива можуть замістити більш 60 млн. літрів дизпалива.

Установка для отримання біогазу з водоростей буде збиратися в Україну переважно з вітчизняних комплектуючих. Вчені ведуть співпрацю в цьому проекті з гірничо-збагачувальним комбінатом, який надає основні комплектуючі для встановлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.