Армія США активно використовує відновлювані джерела енергії

0
132


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

У червні 2017 року, незабаром після того, як президент Дональд Трамп прийняв рішення відкликати Сполучені Штати з Паризької угоди, найбільша база армії США, Форт-Худ, штат Техас, почала покривати половину своїх потреб завдяки енергії з відновлюваних джерел. Це тільки один з проектів в галузі поновлюваних і альтернативних джерел енергії, розроблений, впроваджений і контрольований військовим Управлінням енергетичних ініціатив (OEI), здійснюваний в рамках державно-приватного партнерства. Портфель проектів, пілотованих OEI, може генерувати близько 300 мегават енергії.

Перші дії по розробці альтернативних джерел енергії були зроблені військовими США вже в 2007 році. Потім президент-республіканець Джордж Буш-молодший підписав закон, що зобов’язує Пентагон до 2025 року чверть енергії, використовуваної будівлями, отримувати з відновлювальних джерел. Робота над ВДЕ набирає обертів з приходом Барака Обами на місце президента США. Тоді завданням армії, сухопутних військ, військово-повітряних сил і флоту став розвиток технологій, що дозволяють виробляти поновлювану енергію і прагнення до позначки в 1 гігават, а також розробка нових рішень, що дозволяють самостійно живити енергією бойові машини. З часу Першої світової війни, коли були введені в експлуатацію автомобілі, потенційна нестача палива могла визначати долю окремих битв.

Згідно з дослідженням, проведеним на замовлення Міністерства оборони, тільки в 2007 році в Афганістані було атаковано 24 автоколони, а в Іраку – майже 40 автоколон з паливом для американських баз і військових частин, що призвело до загибелі або серйозних травм американських солдатів.

У зонах бойових дій зелена енергія може врятувати життя обох сторін збройного конфлікту, оскільки вона дозволяє скоротити кількість колон, що поставляють, наприклад, дизельне паливо для генераторів на базах США. Крім того, електромобілі або гібридний привід дозволяють солдатам спокійно пересуватися по території супротивника. У морі газоелектричні гібриди не тільки економлять паливо, але і зменшують кількість зупинок, необхідних для заповнення паливних баків, під час яких люди вразливі для нападів.

«Зелена енергія» живить американські бази і кораблі

Споживання нафти американською армією в 2007-2015 роках скоротилося більш ніж на 20 відсотків. Однак традиційні постачальники військового палива, такі як Exxon Mobil, BP і Shell, не втратять свої контракти, навіть якщо армія прискорить роботу, що веде до відмови від викопного палива. «У міру зміни паливних планів ми будемо пристосовуватися і продовжувати надавати нашим клієнтам продукти, які їм потрібні», – заявив представник BP Reuters, відповідаючи на питання про потенційний вплив зростаючого використання поновлюваних видів палива американськими збройними силами.

У 2007-2015 роках середньорічна вартість палива для військ США становила приблизно 14,28 мільярда доларів США. Боротьба за енергетичну незалежність солдатів армії США пов’язана не тільки з прямим полем бою. Флагманським проектом, який в даний час здійснює МЕБ, стало будівництво гібридної, сонячної та вітрової установки в Форт-Худі, штат Техас, що складається з 63 000 сонячних панелей, розташованих на базі, і 21 вітряних турбін, встановлених за її межами. Тепер база може виробляти до 65 мегават енергії.

Перехід від викопного палива до енергії вітру і сонця призначений для захисту цієї бази, на якій працюють 36 500 активних співробітників і знаходиться близько 6000 будівель. Раніше близько 77 відсотків енергії, споживаної інфраструктурою в Форт-Худі, доводилося на викопне паливо.

Реалізація найбільшого в американській армії проекту, який стосується поновлюваних джерел енергії, дозволяє економити близько 2 мільйонів доларів в рік на електроенергії. Очікується, що протягом наступних 30 років економія сягне 100 мільйонів доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.