Автомобілебудівний завод в Україні серйозно займається вивченням можливостей виробництва електрокарів

0
31


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Наразі стало відомо, що фірма «Єврокар» займається розглядом варіантів ввести у виробництво електромобілів вітчизняної збірки, що поставлятимуться до країн ЄС. Автомобільна компанія на сьогоднішній день випускає автомобілі Skoda. Такі дані стали доступними завдяки власнику холдингу «Атолл», до якого входить «Єврокар», Олегу Боярину.

електрокар з УкраїниОкрім того, Олег Боярин повідомив, що на даний момент якихось конкретних рішень з випуску електрокарів не прийнято. Можливість такого роду виробництва зараз на стадії вивчення, тому можна говорити лише за перспективу.

Представники компанії повідомляють, що існує два найбільш прийнятних шляхи розвитку подій:

  1. Першим можливим шляхом може стати збірка електрокарів та виготовлення акумуляторів, як головної складової механізму. Представники автомобілебудівної компанії зазначили, що на просторах країн Європейського Союзу подібного роду виробництв на даний момент зовсім не багато. Даний варіант розвитку подій може стати прибутковою справою в разі налагодження співробітництва з автомобільними брендами Америки та країн Європи.

Також у компанії звернули увагу на те, що більшість заводів нашої країни потребують перебудови аби стати придатними до такого роду виробництва. У автомобільних новаторів дуже мало часу аби втілити свій план в українську реальність, адже конкуренти у даній сфері наразі розпочали справжню гонку технологій та інновацій. Україна має досить серйозні шанси перетворитись за якийсь десяток років в «європейський Китай». Та для цього потрібно на даний момент прийняти рішучі дії.

  1. Ще одним шляхом в даному питанні може стати перетворення нашої країни в майданчик, що зможе виробляти електрокари китайського походження. Далі ці електромобілі будуть відправлятись на ринок Європи. В Китаї на сьогоднішній день вже існує досить потужна база для виробництва електричних автівок. За декілька років Китай скоріше за все займе лідируючи позиції в даній ніші та глобалізує свої масштаби. Саме в той момент наша країна і може стати їм у нагоді, отримавши, неодмінно, і свою вигоду.

Українська автомобілебудівна компанія наразі готова до початку імпортування електрокарів до нашої держави, але цей процес стане повністю можливим після підготовки відповідної інфраструктури. Очільник фірми робить ставку на новенькі електромобілі, бо ввіз вживаних електрокарів на території нашої країни є не зовсім легальним бізнесом.

Наразі спільно з Мінінфраструктури проходить робота над підготовкою стратегії та розглядом можливих шляхів розвитку електричного транспорту. Для реалізації задуму ще необхідно створити реальний план, що буде поступово змінювати та вдосконалювати інфраструктуру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.