Інноваційний трактор, що працює на біологічному газі, представлений компанією New Holland Agriculture

0
61


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Транспорт, що працює на природному паливі, уже ні для кого не є новинкою. Фірма New Holland Agriculture пішла в своїх розробках далі – вони створили трактор, в основі роботи якого «замкнутий» цикл. Даний процес має на увазі виробництво палива за допомогою земельних ресурсів фермерського господарства і подальше його використання в сукупності з відходами власного виробництва.

Принцип роботи двигуна на біометані

Компанія FPT Industrial розробила метановий двигун для сільськогосподарської техніки нового покоління. Таке відкриття було представлено ще в далекому 1995 році, але своє втілення в реальність знайшло лише зараз. Стехіометричне спалювання палива в даній установці надає транспортним засобам показники продуктивності, як у дизельних двигунів. На додачу до високої продуктивності йде мінімізація шкідливих викидів в атмосферу.

Слід зауважити, що максимальна потужність такого двигуна буде не менше 180 кінських сил. При цьому максимальний крутний елемент матиме показник 740 Нм – значення.

Нова модель трактора також матиме паливний бак удосконаленої конфігурації. Біометановий двигун зробить можливим функціонування трактора протягом доби в автономному режимі. Виробники стверджують, що для виробництва биометана знадобляться відходи сільгосп культур та інші відходи природного походження. В кінцевому підсумку таке біопаливо матиме показники вуглекислого газу практично рівні нулю. При використанні даного двигуна шкідливі і токсичні викиди в навколишнє середовище скоротяться на 80 відсотків.

Плюси біологічного палива і «замкнутого» циклу

Паливо для біометанового двигуна створюється із застосуванням циклічної системи. Показники СО2 в рамках даного циклу наближені до нульової позначки. Біометан є ідеальним паливом для техніки фермерських господарств, так як вони самостійно вирощують натуральну сировину для його виробництва.

Такий шлях дозволить агропромисловим підприємствам забезпечувати себе не тільки паливом, а й енергією. Біологічний газ, як відомо, можна спалювати, генеруючи при цьому електричну енергію. Крім електричної, підприємства отримають можливість отримувати належну кількість теплової енергії для обігріву прилеглих будівель.

Додатковим доходом фермерських господарств може стати продаж електроенергії, виробленої за допомогою биометана, державі. Саме так і виглядає так званий «замкнутий» цикл.

Отримання биометану можливе зі спеціально культивованих рослинних культур і відходів рослинного походження. Крім цього, для виробництва метану ідеально підходять харчові відходи. Фермерські господарства практикують збір таких відходів з супермаркетів, ресторанів і т.д. з метою подальшого продажу в метантенк. Там відходи переробляються без доступу кисню і за допомогою гнильних бактерій. Розкладання органічних відходів відбувається з виділенням біометану, який в подальшому може використовуватися тими ж фермерськими господарствами як паливо для техніки.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.