Інноваційну для України програму з утилізації та вторинного використання пакетів з поліетилену відкрили в Одесі

0
43


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Перший в країні проект з переробки поліетиленових виробів з метою їх повторного використання почав свою роботу в Одесі. У місцях прийому речей фірми «КІМС», яка об’єднала ряд хімчисток в місті, розташують спеціалізовані урни для накопичення використаних упаковок. Накопичену масу поліетиленової сировини фірма не тільки розсортовує, але і за власний рахунок відправляє для знищення або подальшої переробки, заявили в УНІАН.

«З найперших днів наша компанія ретельно стежить за екологічністю і безпекою будь-якого з етапів виробництва, використовуючи для цього найсучасніше обладнання і хім. речовини, що мають незначний вплив на екологічну ситуацію.

Даною програмою ми плануємо здійснити ще один важливий внесок в охорону і підтримку екології України», – зазначив директор компанії А. Коган на недавній прес-конференції.

Е. Куркіна, менеджер філії WWF в Україні (Світовий природний фонд), в ході конференції зробила посилання на статистичні дані: щороку в відходи відправляється більше 280 млн. тон пластикових виробів, причому виробництво даного матеріалу також збільшується на 11% в рік. Окрім того було озвучено наступний факт: щохвилини десятки мільйонів людей що-небудь обертають в упаковку або викидають тару з пластика. Що стосується даних по нашій країні, одна людина протягом року залишає після себе в середньому 250 кг відходів, до 15% яких – пластикові та поліетиленові вироби. Приблизно 93% сміття відправляються на українські смітники, а пластик і поліетилен розносяться за їх межами.

Олеся Крок, організатор одеської школи, що навчає оптимізованого сортування сміття та відходів, просить жителів міста не викидати пакети з поліетилену, а відправляти їх для переробки.

«Найчастіше поліетиленовий пакет експлуатується в межах 30 хвилин, а в навколишньому середовищі він пролежить сто років».

Після проходження випробувань в Одесі, програму планується поширити ще в 8 містах країни, де розташовуються відділення «КІМС».

Вони також запрошують і інші компанії наслідувати їх приклад і встановити на своїх підприємствах такі ж контейнери для збору поліетиленових пакетів з метою утилізації та переробки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.