Ірландські підприємці побудують в Дніпропетровській області сонячну електростанцію потужністю 250 МВт

0
42


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У плани ірландських підприємців на найближче майбутнє входить будівництво поблизу села Левадки (Павлоградський район на Дніпропетровщині) сонячної електростанції потужністю 250 МВт.

За даними сайту Павлоград.ua, інформацію з цього приводу можна знайти в Меморандумі щодо співпраці у галузі відновлюваних джерел електроенергії, підписаному ірландською компанією «Altоstrаtа» з облдержадміністрацією.

Планується, що СЕС, яка буде чи не найбільшою на теренах України, розташовуватиметься на площі 500 га і буде забезпечувати електроенергією більш ніж 40000 приватних будинків і установ. Такі показники рівнозначні споживанню електроенергії районним центром Павлоград.

сонячна електростанція на ДніпропетровщиніЗгідно зі словами керівника компанії “Altоstrаtа” Торстена Меркеля, ірландці дуже зацікавлені у співробітництві з Україною. «Розпочинаємо співпрацю з Дніпропетровською областю», – підсумував Меркель.

Сонячна електростанція, у яку “Altоstrаtа” планує вкласти 255 мільйонів євро, розпочне свою роботу не раніше 2020 року.

Очільник Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко, дав коментар: «Інвестори з Ірландії вкладають гроші в створення СЕС, яка не спричинятиме шкідливого впливу на оточуюче середовище і продукуватиме екологічно чисту електроенергію.  Також, іноземні партнери обіцяють забезпечити жителів регіону майже 450 новими робочими місцями».

Сонячна електростанція поблизу села Левадки буде вже 3-ю потужною СЕС на Дніпропетровщині, створеною завдяки старанням інвесторів.

Підприємство “Altоstrаtа” займається відновлюваними джерелами електроенергії та вже тривалий час веде свою діяльність в країнах Америки і Європи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.