Китай вражає світову громадськість мега-сонячним парком

0
101


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Gonghe Solar Park займає територію близько 298 метрів квадратних. Фахівці підрахували, що весь парк дорівнює п’яти Манхеттенам за розміром. Унікальність парку в тому, що 42 фірми, які займаються сонячною енергетикою в Китаї, створили єдиний проект. Потужність сонячного парку становить порядку 3500 мегават. Gonghe Solar Park може забезпечити енергією 2,5 мільйона домогосподарств у віддалених регіонах. Новий сонячний парк орієнтований на провінційні райони, розташовані в північній і західній частині Китаю. Ці віддалені провінції складають майже третину території держави і вкрай потребують постійного енергозабезпечення.

Gonghe Solar ParkДо складу сонячного парку також входить велика дослідницька база міжнародного масштабу. Співробітники бази займаються збором і аналізом інформації щодо роботи різних моделей сонячних панелей, які були звезені з усього світу. Аналітична робота проводиться за допомогою інституту Fraunhofer Institute of Solar Energy Systems, який має авторитет у світовому науковому співтоваристві.

За словами представників нового сонячного парку, підсумки досліджень дозволять підвищити ефективність панелей до максимально можливої ​​позначки і зроблять процес генерації енергії менш витратним з фінансової точки зору.

Організатори проекту наголошують на тому, що сонячний парк здатний принести користь не тільки Китаю, але і всьому цивілізованому світу, ставши позитивним прикладом глобального проекту для інших держав.

Gonghe Solar Park застосовує 21 вид інверторних установок, 17 різновидів кронштейнів, чотири види накопичувачів енергії, 15 інноваційних різновидів пристроїв, три десятка нових з’єднань у вигляді матеріальної бази. Саме ці компоненти складають 30 різних системних конструкцій.

Центральна фабрика Huanghe Hydropower проводила збірку порядку 6,2 мільйона сонячних полікремнієвих модулів для облаштування Gonghe Solar Park. Устатковувався парк за рахунок пристроїв, вироблених в Китаї, Сполучених Штатах і Німеччині. Саме завдяки такому підходу до якості обладнання одна лінія не потребує більше 15 робітників.

Китай протягом декількох років займає лідируючі позиції в світі по сонячній енергетиці. Раніше ми вже писали про спорудження сонячних парків у вигляді панд , що викликали фурор в світовому співтоваристві. Міжнародне енергетичне агентство в минулому році заявило, що в Китаї зосереджена третина вітрової енергетики світу, чверть сонячної енергетики. Також тут розташовані 6 з 10 наймасштабніших компаній з виробництва сонячних модулів і 4 з 10 – по виготовленню турбін для ВЕС.

Одним з найяскравіших прикладів використання альтернативних джерел енергії у віддалених регіонах є провінція Цинхай. Саме цей район здатний стати початком революційного переходу на ВДЕ в глобальних масштабах.

У провінції протікає 3 з 7 найбільших річок держави: Жовта річка, Ланканг і Янцзи. На всіх трьох водних ресурсах Цинхая встановлені гідроелектростанції. Крім цього, провінція активно генерує електрику за допомогою використання енергії сонця. Гірське плато Цинхай-Тибет дозволяє зібрати таку кількість енергії, що провінція має 11 відсотків від загального сонячного потенціалу Китаю.

Пустеля Гобі також грає важливу роль в генерації електроенергії, так як на її теренах знаходять місце як сонячні, так і вітрові парки.

У травні поточного року 86 відсотків енергії в провінції Цинхай було отримано з ВДЕ. В кінці червня на 9 діб провінція і зовсім відмовилася від енергії із загальної мережі. Регіон забезпечувався винятково «зеленою» енергією протягом 216 годин.

Експерти в галузі альтернативної енергетики з Китаю відзначають, що імпульс «зеленої» енергетики підкорює земну кулю, країну за країною. Китай виступає в ролі новатора, щоб показати можливе стрімке зростання частки відновлюваної енергетики на прикладі провінційних регіонів країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.