Майбутнє вже на порозі – в Україні побудують найбільшу в Східній Європі вітроелектростанцію

0
91


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Влітку 2017 року стало відомо про наміри великої китайської компанії TBEA International побудувати найбільшу в Східній Європі вітроелектростанцію. TBEA International займається виробництвом силових трансформаторів та іншого електричного обладнання. Проект буде реалізований на території України – в Березанському районі Миколаївської області. Потужність майбутньої вітрової установки можливо буде складати 500 МВт. Для порівняння – це половина потужності одного енергоблоку атомної електростанції.

28 грудня 2017 року пройшла зустріч голови районної державної адміністрації Сергія Танасова з представниками TBEA International та ТОВ «Інститут ДніпроВНІПІенергопром». На зустрічі обговорювалися строки реалізації проекту. Проект передбачає монтаж ста вітрових енергетичних установок, які будуть розміщені на території Ташинської, Краснопільської та Анатоліївської сільських рад. Для монтажу ВЕС треба буде залучити 500 спеціалістів та 100 постійних робітників для подальшого обслуговування.

Представники районної держадміністрації вже заявили, що ВЕС стане найпотужнішою вітроелектростанцією не тільки в Україні, але й в Європі. Крім того, залучення інвестицій а такому об’ємі не тільки створять нові робочі місця, але й позитивно вплинуть на розвиток регіону та імідж країни. Варто зазначити, що TBEA International працює в більш, ніж 60-ти країнах світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.