Неподалік від столиці планують звести енергонезалежне поселення, що не матиме комунальних послуг

0
57


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Біля Києва у недалекому майбутньому планують збудувати специфічне поселення, що буде розраховано десь на 50 000 жителів. Місто буде повністю енергонезалежним та не матиме потреби в централізованих комунальних послугах. Реалізацією даного роду проектів на території України займатиметься фірма «ЕлектроЮкрейн». Наразі компанія входить до міжнародної групи EST (ELECTRO SOLAR TECH), що активно розвиває та підтримує енергоефективні проекти.

 

Представник «ЕлектроЮкрейн» повідомив, що початок будівництва намічено на весну 2018 року. Окрім того, виконавчий директор фірми Тарасов Володимир заявив, що поселення буде не одне, а як мінімум два.

На даний момент компанія-забудовник вже обзавелася двома земельними ділянками під енергонезалежні поселення. Одна з них знаходиться на Бориспільському напрямі, інша – на Житомирському. Одне поселення буде розраховано на 260 домогосподарств. На сьогоднішній день представники компанії займаються проектуванням житла, площа якого варіює від 40 до 160 метрів квадратних. Перші будинки планують заселити до кінця листопада наступного року. За попередніми даними вартість такого житла буде починатись з 25 000 доларів.

В компанії «ЕлектроЮкрейн» повідомили, що жителі інноваційного поселення не сплачуватимуть комунальні платежі. Володимир Тарасов акцентував увагу на тому, що мешканці енергонезалежного поселення будуть повністю забезпечені усім необхідним постачанням комунікацій, але при цьому не платитимуть за надання централізованих послуг.

Очільник компанії-забудовника Кравцов Анатолій зауважив, що новітнє поселення буде розташоване на більш ніж 4500 га землі. Основна ідея зведення такого типу населених пунктів – це збереження природи та життя без комунальних платежів. На даному етапі реалізації проекту вже створено генеральний план подальшого розвитку енергонезалежного містечка.

Наразі фірма «ЕлектроЮкрейн» займається зведенням СЕС неподалік столиці. Потужність сонячної електростанції становитиме 100 мегават.

Генеральний директор компанії зазначив, що строк окупності такого виробництва становить 3-5 років. При цьому гарантійний термін її роботи – не менше 25 років.

Як приклад Андрій Кравцов приводить Чилі. Там місцеве населення деякий час не платило за електроенергію, так як замість дорогого вугілля вони перейшли на сонячну енергію, яку генерували СЕС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.