Нікопольська СЕС – нові потужності на Дніпропетровщині

0
255


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У Нікополі Дніпропетровської області покладено початок зведення електростанції, що генерує енергію сонячних променів. Проект буде повністю введений в експлуатацію в 2017 році. Нікопольська СЕС – другий за рахунком об’єкт, будівництво якого забезпечили інвестиційні вкладення.

cvbgffНова електростанція буде включати в себе більше 30 тисяч сонячних панелей. Нікопольська СЕС стане одним з найбільш продуктивних виробництв в області, враховуючи, що кожна з наявних панелей буде виробляти 10 МВт електрики протягом доби.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Резніченко Валентин стверджує, що економіка області на даному етапі активно розвивається, залучаючи тим самим іноземних інвесторів та українських бізнесменів. Першим об’єктом в Дніпропетровській області, побудованому на інвестиційні кошти є Подгородненська СЕС. Третя черга проекту «Солар Парк Пригороднє» була відкрита в поточному році. Загальний бюджет склав більше 20 мільйонів гривень, які були надані вітчизняними інвесторами. У даний момент почалося будівництво аналога – Нікопольської СЕС. Подібного роду об’єкти отримали позитивні відгуки і заручилися гарною репутацією в країнах Європи, адже енергія сонця невичерпна і екологічно чиста.

Реалізацією проекту сонячної електростанції в Нікополі займається фірма «Мейн Груп Україна». Для будівництва нової станції було залучено 11 млн євро інвестицій з Франції.

За словами голови Дніпропетровської ОДА Резніченко Валентина, подібні інвестиційні вкладення допоможуть створити робочі місця для місцевого населення, значно поповнять обласний бюджет, допоможуть  облаштуванню прилеглої території та дозволять жителям області отримувати якісну електроенергію без перебоїв.

Частина площі заводу феросплавів в Нікополі стане пристанищем для нової СЕС. Тут під будівництво енергетичного виробництва відведено близько 15 га землі.

Директор компанії-підрядника «Экотехник Нікополь» Засядьвовк Юрій повідомляє, що етап підготовчих робіт завершено. Всі необхідні проектні розробки повністю готові і чекають початку будівельних робіт, які стартують в середині листопада. khhggg

Спочатку планується змонтувати і зафіксувати спеціальні стійки, а вже потім встановлювати панелі. Дане виробництво дасть можливість значно заощадити (близько 1 млн тонн кам’яного вугілля за один рік). Крім економії Нікопольська СЕС принесе чимало користі екології регіону, значно скоротивши кількість шкідливих викидів. Будівництво об’єкта за попередніми підрахунками триватиме близько півроку. Терміни можуть варіювати в залежності від погодних умов.

У розвиток економіки області тільки за 6 місяців було інвестовано близько $25 млн. Розмір інвестиційних вкладень у регіон в цілому склав більше $7 мільярдів. Близько 90% закордонних інвестицій надійшло з країн Європи. Дніпропетровська область утримує першість в Україні за кількістю інвестицій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.