Нова потужна турбіна матиме великий вплив на сферу виробництва енергії

0
150


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Кількість вітрових турбін зростає з року в рік, проте нова розробка GE Renewable Energy помітно перевершує своїх конкурентів, так як дозволить скоротити витрати, збільшити прибуток і ефективність.

Компанія витратить 400 млн. доларів США на проект потужної турбіни, яка значно знизить вартість отримання енергії вітру. Діаметр турбіни GE 12 МВт перевищить 200 м, а розмір її лопатей – 100 м. Вражає і коефіцієнт потужності – 63%.

Використання турбіни, такої як Haliade-X, дозволить розробникам будувати агрегати з меншою кількістю допоміжних турбін, використовувати менше кабелів, знижувати витрати на будівництво, техобслуговування і інші параметри, дасть можливість швидше окупити інвестиції.

За оцінками компанії, в 2019 році у неї буде макет для демонстрації, а вже до 2021 року почнуться поставки турбіни Haliade-X в США і інші країни.

Використання обладнання потужністю 12 МВт також зробить вітрові турбіни більшими з точки зору генеруючих потужностей, ніж існуючі нині, що потребують нового підходу до фінансування і їх дезактивації.

Незважаючи на те, що вітрогенератор Haliade-X буде добре пристосований для невеликого вітру, його потужність дозволить виробляти більшу кількість енергії, ніж аналоги в подібних умовах, збільшуючи прибутковість і значно знижуючи собівартість енергії.

найбільша вітрова турбінаТурбіна потужністю 12 МВт зможе генерувати понад 60 ГВт на рік, що на 44% більше річного обсягу енерговиробництва найпотужніших пристроїв, що існують на ринку на сьогоднішній день і вдвічі більше, ніж морська турбіна GE – Haliade 150-6 МВт. Haliade-X 12 MW зможе генерувати достатню потужність для забезпечення 16 тис. європейських будинків в умовах традиційної для Північного моря вітряної погоди.

Haliade-X не тільки встановила орієнтир для вітрогенераторів, також турбіна значно підвищить прибуток для клієнтів компанії.

Витрати на техобслуговування і ремонт також будуть нижчими завдяки «спрощеним технологічним і інтелектуальним складовим».

Нова турбіна не тільки допоможе розробникам скоротити капітальні витрати: з меншою кількістю турбін і фундаментів для установки, на додаток до скорочення часу циклу і спрощеної роботі, Haliade-X 12 МВт також зможе генерувати значну економію витрат за проектом протягом усього терміну служби вітряка.

Згідно з умовами п’ятирічної програми досліджень і розробок, компанія перевірить технологію наступного покоління для Haliade-X, і турбіна проходитиме тестові і демонстраційні програми на об’єкті, які будуть точно відображати реальні експлуатаційні умови.

Науково-дослідницька діяльність буде включати в себе технології охолодження, перетворювачі, умови завантаження механічних і електричних компонентів, тестування мережі і перевірку конструкції.

Співпраця сприятиме вдосконаленню технологій, які також допоможуть розвинути ряд поставок до Великобританії і розширити доступ до демонстраційних можливостей для іноваційних малих підприємств.

Президент і виконавчий директор компанії Джон Лавелл заявив про рішення протестувати нову турбіну в Великобританії: «Це надзвичайно важлива угода, так як вона дає нам можливість незабаром довести ефективність Haliade-X, наочно демонструючи її роботу в екстремальних умовах. Інженери Catapult забезпечуватимуть незалежну продуктивність, функціональність і витривалість кожної деталі зокрема і системи загалом, включаючи генератор і перетворювач, що відтворюють екстремальні умови в контрольованому середовищі. Випробувальний стенд поліпшить розуміння характеристик турбіни, виявить проблеми виробництва і проектування за відносно короткий період часу в порівнянні з польовими випробуваннями. В кінцевому рахунку, це скоротить час виходу на ринок, підвищить надійність і зменшить пов’язані з цим витрати і ризики».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.