Поляки масово встановлюють фотоелектричні модулі на дахах багатоповерхівок

0
117


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Вони перетворили багатоповерхові будинки в сонячну електростанцію і не турбуються про ціни на електроенергію. Економічний баланс задовільний. У 2017 році сонячні батареї з’явилися на дахах 35 кварталів Вроцлавсько-Полудневского житлового кооперативу. Після більш ніж року отримання енергії, установка панелей вважалася успішною.

Житловий кооператив Вроцлава-Полудня в 2017 році прийняв рішення про інноваційні інвестиції. Сонячні батареї були встановлені на дахах 35 кварталів. Мета полягала в тому, щоб знизити вартість електроенергії і поліпшити стан навколишнього середовища.

Згідно веб-сайту RES World, експеримент Вроцлава після більш ніж одного року експлуатації може бути оцінений як успішний. Кількість енергії на 10 відсотків більше, ніж спочатку передбачалося. Завдяки використанню панелей 557 тонн вуглекислого газу не потрапило в атмосферу.

«Економічний баланс також задовільний, тому ми на цьому не зупинимося. Ми плануємо розширення електростанції і подальші екологічні проекти »- каже Юзеф Снежек, президент Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe.

Вони не турбуються про ціни на електроенергію. Вроцлавські інвестиції виявилися особливо точними в світлі очікуваного збільшення плати за електроенергію.

«Найголовніше, що сьогодні, завдяки виробництву власної енергії, мешканці не відчують зростання цін на електроенергію. Наприклад, якщо ринкова ціна підніметься на 40 відсотків, наші жителі будуть почувати себе у фінансовому відношенні дуже комфортно, адже для них ціни зростуть всього на 10 відсотків »- додає Снежек. Йдеться про ціну енергії, яка використовується для живлення ліфтів, коридорів і житлових комплексів.

Три тисячі батарей, встановлених на дахах, дозволять знизити рахунки за електроенергію для 15 тисяч жителів столиці Нижньої Сілезії. Потужність електростанції становить близько 0,75 МВт. Відновлювана енергія – щорічно 700 000 кВт/г – буде використовуватися для освітлення загальних частин будівель, ліфта, гідрофорніі і електроустаткування.

Економія буде значною – плата за електроенергію буде нижче приблизно на 335 тисяч злотих. Інвестиції в проект склали 4,2 мільйона злотих – 1,1 мільйона доларів США. 2,5 мільйона злотих Фонд охорони навколишнього середовища перевів в рамках кредиту, 1,7 мільйона злотих – в якості співфінансування.

«Це унікальний проект в національному масштабі і, може бути, навіть в Європі, тому що в жодному іншому місті немає такої кількості сонячних електростанцій. Вони були створені не на полях, а на дахах будівель. Вони не вимагали будівництва великих енергетичних мереж. Ці панелі не видно зовні, і нам не потрібно було будувати трансформаторні станції. Тому проект нейтральний для навколишнього середовища і міського простору »- Марек Дера, віце-президент житлово-будівельного кооперативу Вроцлава-Полудня.

Вроцлавських інвестиції – не єдині, якими країна має право пишатися. Згідно з офіційними даними, там будується найбільша сонячна електростанція в Європі. 30 000 фотоелектричних панелей повинні забезпечити 20 відсотків енергії, споживаної жителями міста.

Польща хоче енергії від Сонця. Минулий рік був успішним для фотоелектричної промисловості, і перспективи на наступні роки позитивні. Міністерство енергетики хоче збільшити потужність сонячних електростанцій в Польщі до 2020 року. Вони повинні виробляти 1000 МВт.

За даними Польського фотогальванічного суспільства, в даний час в Польщі встановлено 153 МВт загальної встановленої потужності в фотогальваніці, є понад 11,2 тисяч побутових систем, загальною потужністю понад 62 МВт, найбільша з яких була встановлена ​​в першій половині 2016 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.