Ринок трекерів в США виріс на 135 відсотків

0
272


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Згідно з аналізами консалтингової фірми IHS Research, з динамічного розвитку сонячної енергетики в США користується ринок трекерів, тобто конструкцій, які дозволяють забезпечувати рух сонячних модулів за напрямом сонця. Минулого року продаж таких пристроїв в Північній Америці виріс на 135 відс., досягаючи рівня 5,5 ГВт.

Найбільшим виграшами на ринку трекерів США користується американська фірма NEXTracker, яка в зіставленні найбільших виробників минулого року перейшла з 4 позиції на 1. Лідер з 2014 р., американський Array Technologies, впав на 2 місце, а третю позицію утримав First Solar. У першій п’ятірці найбільших виробників трекерів в США виявилися ще SunPower ти Sun Action Trackers.

Девелопери сонячних ферм в США будуючи  ферми, віддають перевагу технології одноосьових трекерів, тобто тих, що обертаються в горизонтальній осі.

Дві з вищезгаданих фірм, First Solar і SunPower, вони ж і провідні девелопери великих сонячних ферм, які для монтажу модулів (також їх роблять самі) використовують конструкції, які самі ж і виготовляють.

В сумі участь провідної “п’ятірки” найбільших виробників трекерів в Північній Америці досягло минулого року 90 відс.

IHS зауважує, що активні в США також європейські виробники трекерів, до яких відносить фірми Exosun, Clavijo, Ideematec, Soltec, а також Optimum Tracker.

США – це найбільший ринок сонячних систем на трекерах. У Європі набагато частіше наземні ферми PV монтується на статичних конструкціях.

Найбільша сонячна ферма в Польщі, в якій використані трекерні інсталяції, знаходиться в місцевості Ядовники (Малопольша). Її потужність складає МВт.

Іспанський виробник Meca Solar, який доставив одноосьовий трекер на цю сонячну ферму, оцінив, що завдяки використанню трекерів приріст отримуваної енергії складе в масштабі року близько 1120 МВт /ч, тобто на 10-15 відс. більше ніж у разі прогнозу для такої самої інсталяції на статичній конструкції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.