Розвиток сонячної енергетики в Азії виходить на новий рівень: плани Total Energies та ENEOS на 2022 рік

0
57


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Японська компанія ENEOS та Total Energies представили новий проект розвитку альтернативної енергетики на території Азії. В результаті переговорів між двома найбільшими представниками галузі було укладено та підписано угоду про організацію СП – спільного підприємства, основною метою якого є розвиток СЕС. На реалізацію проекту компанії визначили термін 5 років, за який СП планує досягти всіх поставлених цілей.

Остаточне підписання документів та завершення угоди планується здійснити у другому кварталі 2022 року, коли буде проведено фінальну підготовку всієї необхідної документації та буде отримано дозволи на провадження діяльності від відповідних органів.

Розподільна енергетика – концепція майбутнього

Основою нової угоди компаній стало прагнення розвивати розподільну енергетику в Азії. Йдеться про будівництво невеликих джерел енергії, зокрема їх мобільних версій. Будівництво подібних розподільних мереж дозволить власникам не просто отримувати енергію для особистих потреб, а й надсилати її надлишки у спільну мережу. Реалізація цього проекту допоможе досягти високого рівня вуглецевої нейтральності. У плани Total Energies входить збільшення до 2030 року вже наявних в активах компанії ресурсів до 100 ГВт. За підсумками 2021 року, згідно з офіційними даними, загальна потужність Total Energies становила трохи більше ніж 10 ГВт.

Тотальні енергетичні цілі та плани на 2022-2030

Total Energies недарма вважається одним із світових лідерів у галузі відновлюваної енергетики. Розробляючи концепцію розвитку ВДЕ на найближче десятиліття компанія спиралася на свої реальні можливості та загальносвітові тенденції. Результатом роботи аналітиків стала добірка основних цілей, зокрема:

  • нарощування енергоресурсів до 2025 року до 35 ГВт;
  • досягнення показників 100 ГВт до 2030 року;
  • попадання у 2030 році у світовий ТОП-5 енерговиробників, які використовують альтернативні джерела енергії.

Для розвитку бізнесу та оптимізації роботи спільного підприємства планується використати клієнтську базу ENEOS. Компанія успішно функціонує на японському ринку і має всі необхідні ресурси для досягнення поставленої мети, в тому числі:

  • успішно керує 22 СЕС, розміщеними на території країни;
  • активно розвиває ВДЕ на території Штатів, В’єтнаму, Австралії.

Колаборація Total Energies та ENEOS з метою створення СП стала першим закордонним проектом з ВДЕ для японської компанії.

Співпраця з KGHM – ще один крок до загальносвітового розвитку ВДЕ

Total Energies не обмежує своєї роботи з розвитку мереж відновлюваних джерел енергії діяльністю в Азії. Окрім співпраці з ENEOS компанія планує розпочати спільну роботу з польською гірничодобувною групою KGHM. Про укладення договору між сторонами представники Total Energies заявили 12 квітня 2022 року. Основна мета співпраці – спільний розвиток вітроенергетичної галузі на території Польщі. Така робота дозволить взяти участь у тендері, оголошеному урядом Польщі. Результатом угоди мають стати створення нових робочих місць у Польщі, постачання зеленої енергії за конкурентними цінами, стимуляція розвитку місцевої промисловості.

Наскільки успішними будуть нові спільні підприємства, стане відомо вже найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.