Створено інноваційні сонячні панелі, які можна розгорнути на місцевості за принципом килима

0
156


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Процес установки сонячних панелей в більшості випадків передбачає безліч труднощів. Даний процес спростили до неможливості вчені з Англії. Нові сонячні панелі назвали Roll-Array.

 

Новітня розробка англійських інженерів представлена ​​у вигляді масиву, що включає в себе фотоелементи високої ефективності. Винахід укладається на поверхню по типу килима. Такого роду сонячні панелі дуже гнучкі і податливі. При транспортуванні Roll-Array згортають в рулон.

Ідея створення панелей належить відомому мандрівникові Джону Хінглі. Винахідник хотів створити альтернативне джерело енергії, яке можна було б встановити в важкодоступних регіонах. В даний момент його розробка розбурхала уми наукової громадськості.

Для створення рулонних сонячних панелей була застосована комбінація селеніду міді-індію-галію (CIGS). Дані елементи зафіксовані на поверхні міцної тканини, що є основою. Слід зауважити, що сонячні панелі завдяки такій будові здатні легко витримати безліч згортань і розгортань.

Творець рулонних панелей стверджує, що максимальна потужність його винаходу досягається через буквально пару хвилин після його розташування на місцевості. Джон Хінглі також зазначає, що за своєю суттю установка являє собою особливу мікроскопічну мережу в одній упаковці. Рулонні сонячні панелі можуть працювати без збоїв цілодобово.

Система здатна так швидко включитися в продуктивну роботу завдяки значній площі самої панелі. Хінглі створив спеціальний контейнер зі сталі для транспортування рулонних панелей. Сонячна установка має довжину 50 метрів і розгортається за кілька хвилин.

Винахідник також повідомив, що його розробка може використовуватися в умовах проведення військових операцій, при усуненні руйнувань після стихійних лих, при проведенні різного роду рятувальних заходів.

Крім того, рулонні сонячні панелі можуть використовуватися в тих регіонах земної кулі, куди неможливо провести електроенергію. У цей список також включені райони проведення науково-дослідницьких експедицій.

Джон Хінглі звернув увагу на те, що приблизно чверть населення земної кулі не може використовувати центральні електромережі, а його винахід допоможе вирішити дану проблему.

Інноваційні панелі можна розгорнути дуже швидко за наявності автомобіля по типу позашляховика. Творці заявляють, що їх сонячні панелі можуть виробляти близько 100 кіловат на годину електроенергії. Такі показники в десять разів перевищують продуктивність вже існуючих на ринку альтернативних пристроїв портативних панелей.

Компанія-виробник на даному етапі повідомляє, що здатна виконати будь-який метраж пристрою, точно дотримуючись вимог замовника.

На сьогоднішній день фірма Renovagen (компанія-виробник) проводить роботу над невеликою кількістю замовлень приватного характеру. Повноцінне виробництво може бути організовано при наявності деяких дозвільних документів, які компанії ще варто отримати.

За попередніми підрахунками ціна інноваційних панелей буде варіювати в межах 70-150 тисяч доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.