В столиці невдовзі відбудеться захід під назвою TeslaCamp, що забезпечуватиметься енергією з альтернативних джерел

0
63


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Місто Київ з 25 по 27 серпня поточного року прийматиме гостей на енергетичний захід. З’їзд, що отримав назву TeslaCamp, матиме на меті ознайомити присутніх з надбаннями відновлюваної енергетики та спрогнозувати перспективу розвитку даної сфери енергетики нашої країни. Конференція буде повністю живитись енергією з відновлюваних джерел, а також гарним настроєм та запалом учасників.

Організатори зазначають, що захід буде цікавим не лише для тих, хто спостерігає за альтернативною енергетикою осторонь, але і для тих, хто її творить в умовах сьогодення.

Альтернативна енергетика України щороку набуває нових форм та розмахів. Все більше з’являється проз’юмерів, тобто тих людей, що одночасно виступають в ролі генератора зеленої енергії та її кінцевого споживача. Окрім того, значно росте відсоток стартапів, які несуть енергетичному ринку нові ідеї та устаткування. Така трансформація бізнес-моделей збільшує тиск на монополістів в сфері альтернативної енергетики. Тим, хто активно працює на ринку зеленої енергетики наразі необхідно модернізувати свої бізнес-стратегії та переглянути первинні регуляторні схеми, аби втриматися на плаву в таких умовах.

Зміни на енергетичному ринку та розстановка сил і буде основною темою для спілкування в межах TeslaCamp 2017. Конференція стане плацдармом для продуктивного обміну думками та ідеями серед тих, хто вже сьогодні рухає країну до енергетичної незалежності.

Представник Greencubator Зінченко Андрій повідомив, що дискусії та перемовини будуть торкатись не лише відновлюваної енергетики України. Мова піде й про найбільших конкурентів монопольних гравців енергетичного ринку нашої країни – китайських виробників сонячних панелей та Gigafactory Тесла.

Основний пункт конференції (The Cutting Edge) представлятиме собою виступи відомих діячів різних областей відновлюваної енергетики, що будуть торкатись питань організації домашніх СЕС, а також охоплять питання кібербезпеки енергетичної сфери.

Також організатори зазначають, що спічі запрошених гуру будуть включати блоки про віртуальні електричні станції і демонструватимуть досвід різних країн у даній сфері.

Вишенькою на торті конференції стане фінал змагання стартапів ClimateLaunchpad, який учасники заходу зможуть спостерігати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.