В Україні планується створення організації водневої енергетики

0
44


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

В Україні щосили йдуть розробки інноваційної енергетичної асоціації “Українська воднева рада”.

 

Вперше програму представлять в ході І всенародного форуму за темою водневої енергетики, що носить назву “H2U- Безмежна енергія для України”. Він відбудеться на початку травня 2018 року в Києві, доповідає epravda.com.ua.

Основний напрямок асоціації, що об’єднує справжніх майстрів сфери водневої відновлюваної і нової енергетики України – взаємодія з НДІ, підтримка наукових проектів та енергетичних стартапів молоді нашої держави.

Інформвідділу Ради в свої плани включає популяризацію нового розуміння використання енергії, впровадження інноваційних та, разом з тим, реальних видів енергозберігаючого споживання. З метою просування ідей енергетики водню і здійснення своїх планів, планує продуктивно та спільно працювати з органами державного правління і брати участь в проектуванні стратегій розвитку держави в області енергетики.

Міжнародна група експертів в галузі енергетики водню пропонує створення і керування Української водневої асоціації А. Репкіну, бізнесменові, який досить багато коштів інвестує в даний вид енергетики.

«Асоціація планує інформаційно і навчально покращувати ситуацію в Україні для створення оптимально прозорих і однакових умов для всіх учасників проекту.

«У всьому розвиненому світі не поділяють витоки природної енергії, їх формують в працюючі і комплексні енергосистеми, – зауважує він. – Наприклад, для водневої енергетики первинний енергоресурс – це звична нам всім вода у зв’язці з природною сонячною енергією, вітровою та енергетикою геотермальної води. Саме тому ми пропонуємо приєднатися до Ради за воднем всіх бажаючих представників різноманітних видів енергетики України».

Планується, що Воднева рада, яка буде розвивати дані системи енергетики в нашій державі, вважатиметься рівним членом Всесвітньої організації експертів в галузі водневої енергії “Hydrogen Council”. Дана асоціація знаходиться в тісній співпраці зі всесвітньо відомими агентствами інформаційних технологій і аналітики, міжнародними організаціями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.