Варто знати: відомі постачальники вітрових турбін у світі

0
196


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Виробники вітрових турбін у світі

Раніше ми вже писали про відомих виробників сонячних панелей у світі. Сьогодні хочемо розповісти про компанії, які відомі своїми розробками в галузі енергії вітру.

Vestas Wind Systems

vestasVestas Wind Systems – відома датська компанія, яка має заводи не тільки в Данії, але й в Норвегії, Швеції, Німеччині, Італії, Іспанії, Великобританії та Австралії. Штат співробітників нараховує більш, ніж 23 тис. людей по всьому світові. Компанія займає 28% ринку та являється найбільшим виробником вітрових турбін у світі.

Vestas Wind Systems розробила дизайн, виготовила, змонтувала та обслуговує вітрові турбіни в 77 країнах світу. Сукупна потужність цих вітрових турбін складає 90 ГВт.

Siemens AG

Siemens AGSiemens AG – відома інжинірингова корпорація зі штаб-квартирами в Мюнхені та Берліні. Компанія спеціалізується на розробках в енергетиці, промисловості та охороні здоров’я. Штат співробітників нараховує більш, ніж 480 тис. людей по всьому світові. Обладнання, яке випускає компанія, використовується в більш, ніж 190 країнах світу. Заснував компанію відомий німецький вчений Вернер фон Сіменс, який розпочинав свою справу разом з Йоганном Гальське. Компанія отримала назву Telegraphen-Bauanstalt Siemens& Halske, яка спеціалізувалася не тільки в електротелеграфії, але й в області оптики, механіки та електромедичних апаратів.

General Electric

general_electricКомпанія General Electric (GE) – американський конгломерат зі штаб-квартирою в Бостоні. GE займає 13 місце у світі з ринкової капіталізації. Компанія випускає прибережні вітрогенератори, гідротурбіни, плавучі вітротурбіни. Крім того, GE поставляє на ринок лопаті ротора.

 

 

Gamesa Corporación Tecnológica

Gamesa Corporación TecnológicaGamesa Corporación Tecnológica – відома іспанська компанія, яка займається виготовленням вітрових турбін та будівництвом вітрових парків. Компанія є лідером на ринку Іспанії та входить до топ-10 виробників вітрових турбін у світі. Gamesa Corporación Tecnológica була заснована в 1976 році, а в 1995 році компанія розпочала будівництво своєї першої вітрової електростанції. Сукупна потужність поставлених вітрових турбін складає 84,5 ГВт. В компанії працює 25 000 співробітників, а щорічний дохід дорівнює 11 млн. євро. Материнською компанією є Siemens AG.

Enercon GmbH

Enercon GmbHEnercon GmbHвідома німецька компанія, яка займає четверте місце в світі з виробництва турбін та є лідером на ринку Німеччини. Заснована компанія була в місті Ауріх в 1984 році. Виробничі потужності знаходяться в Німеччині, Швеції, Туреччині, Португалії, Бразилії та Індії. Більш, ніж 14 000 вітрових генераторів були встановлені в 30 країнах світу. Завдяки Enercon GmbH в вітроенергетиці були запроваджені такі інновації, як кільцевий генератор та прямий привід.

Suzlon Energy

Suzlon EnergySuzlon Energy – компанія родом із Індії, яка є найбільшим виробником вітрових турбін в Азії та займає п’яте місце в світі. Головний офіс компанії знаходиться в індійському місті Пуна, а виробничі потужності зосереджені в Індії, Німеччині, Данії та Нідерландах.

Suzlon Energy була заснована в 1995 році та представлена в 18 країнах світу на всіх континентах. На сьогоднішній момент реалізовано тисячі проектів сумарною потужністю 17 ГВт. В компанії працює більше 8 500 співробітників.

Acciona SA

Acciona SAAcciona SA була заснована в 1997 році після злиття двох іспанських компаній Cubiertas та Entrecanales. Головний офіс знаходиться в Алькобендасі (Іспанія). Основними видами діяльності є альтернативна енергетика, будівництво, цивільне проектування та інфраструктура.

В сфері альтернативної енергетики Acciona SA є однією з найбільших компаній в світі. Компанія представлена в 20 країнах світу на п’яти материках. Компанія працює з енергією вітру, фотоелектричною сонячною енергією, гідротермальною енергією та переробкою біомаси.

Компанія експлуатує 9 000 МВт власної потужності та щороку виробляє 21 ТВт-год енергії. Така кількість електроенергії здатна забезпечити 6 млн. будинків. Компанія працює із сторонніми проектами та вже виконала проекти, які генерують більше, ніж 2000 МВт.

Acciona SA не стоїть на місці та впроваджує більш нові та сучасні розробки в області відновлюваної енергетики.

Xinjiang Goldwind Science & Technology Company

Xinjiang Goldwind Science & Technology CompanyGoldwind Xinjiang Goldwind Science & Technology Company – найкрупніший виробник вітрових турбін в Китаї та входить до десятки найбільших виробників у світі. Знаходиться компанія в Урумчі, Синьцзянь. В компанії працює більше 8 000 співробітників. За 21 рік роботи Goldwind Xinjiang Goldwind Science & Technology Company продали більш, ніж 28 500 вітрових турбін сукупною потужністю 44 ГВт.

Варто зазначити і те, що китайський виробник придбав 70% акцій відомої компанії Vensys Energy AG в 2008 році.

Nordex SE

Nordex SEВідома компанія Nordex була заснована ще в 1985 році в Данії, але в 2000 році компанія переїхала до Німеччини в місто Росток. Виробничі потужності знаходяться в Німеччині та КНР. В компанії працює 1 500 співробітників. Nordex SE є холдинговою компанією, яка управляє Nordex Energy B.V., Nordex Energy GmbH та Acciona Windpower.

Sinovel Wind Co

Sinovel Wind CoSinovel Wind Co – компанія з Китаю, яка виготовляє приливні електростанції, берегові та морські вітряки. Це перша китайська компанія, яка розробила серії турбін потужності 5 та 6 МВт. В 2015 році кумулятивна потужність турбін Sinovel склала 16,240 МВт, потужність прибережних вітрових турбін – 170 МВт, потужність морських вітряків – 381 МВт.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.