Ведення фермерського господарства без доступу до мережі можливо завдяки фотоелекричним модулям

0
122


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Використання фотоелектричної енергії в сільському господарстві стає все більш популярним напрямком. Завдяки поновлюваним джерелам енергії фермери можуть вирощувати птицю без доступу до загальної мережі.

Національний центр птахівництва в Університеті Оберн (NPTC) вже більше десяти років є лідером в птахівництві і пов’язаних з ним технологіях. Спільно з Tyson Foods Inc. вони оголосили про відкриття найбільшої сонячної ферми, яка повинна працювати поза мережею.

Великий курник розташований в Куллмані, штат Алабама, і може вмістити 36 000 бройлерів. Розведення на фермі, що належить Тіму і Селені Баттс, буде включати два однакових будинки. Один з них буде контрольним, а інший буде забезпечуватись виключно сонячною енергією. Друга будівля отримало назву «Автономний сонячний бункер для домашньої птиці» (SASP).

Університет Оберн буде тісно співпрацювати з Tyson Foods і Southern Solar Systems, щоб отримати повний спектр інформації щодо використання сонячної технології на виробничих майданчиках для бройлерів. Мета дослідження – надати важливу і нову інформацію про те, як використання сонячної енергії може збалансувати навколишнє середовище і підвищити прибуток фермерів.

Електропостачання будинку буде складатися з трьох елементів: сонячна батарея (PV), комплект модулів і генератор. Дослідники будуть регулярно порівнювати використання сонячної енергії в курнику з його традиційно функціонуючою будівлею-близнюком протягом 12 місяців. Дані і знання, зібрані в рамках цього проекту, стануть важливим наступним кроком у визначенні стійких методів і нових форм енергії для всієї галузі птахівництва.

В кінцевому рахунку, цей проект визначить, як енергетично автономні курники можуть збільшити прибутковість фермерів і підвищити продуктивність в птахівництві.

Завдяки партнерству птахівничої компанії з Обернським університетом була створена модель майбутньої галузі, яка є більш збалансованою. На даний момент компанія надає інформацію, раніше недоступну для птахівників.

Поєднання сонячної енергії і акумуляторів з іншими технологіями перетворення енергії в корисний перемінний струм, який дорівнює потужності в мережі, дає фермерам незалежність від постачальників. Електрика управляє всіма функціями в пташниках і є найбільшою змінною вартості бізнесу для птахівників. Нова система може знизити витрати для фермерів при одночасному підвищенні продуктивності.

Зростаючі витрати на електроенергію в поєднанні з непередбачуваністю довгострокового енергопостачання створили можливість для підприємців шукати рішення, які допоможуть пом’якшити наслідки підвищення цін.

Ще одним прикладом успішного застосування фотовольтаїки в сільськогосподарському бізнесі є модернізація зерносховищ. У Німеччині Heliatek і Lechwerke почали тестування ефективності установки сонячних модулів на зерносховищах.

Обидві компанії встановили 230 квадратних метрів сонячної плівки на нерівну бетонну поверхню зернового бункера в Донауверті, Німеччина. Очікується, що установка буде виробляти близько 4440 кВтг сонячної енергії в рік. Lechwerke і Heliatek хочуть перевірити потенціал використання фотоелектричних елементів на різних поверхнях в рамках пілотного проекту.

Крім того, компанії розраховують виявити інші потенційні сфери застосування, в тому числі установку PV на поверхнях заводських будівель і складів. Навіть в цих випадках сонячна енергія, що генерується, може використовуватися для власного споживання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.