Визначення відстані між рядами сонячних модулів при монтажі

0
1032


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

У цій статті ми розберемо, як можна на практиці розрахувати інтервал між рядами для нахилених або наземних PV-систем. Ви можете уникнути можливих проблем з затінюванням і мати можливість збільшити потужність. Раніше ми вже писали про те, як самостійно полагодити сонячну панель .

При проектуванні PV-системи, яка нахилена або змонтована на землі, визначення відповідної відстані між кожним рядом може бути складним. Тим не менш, важливо зробити це правильно в перший раз під час установки, щоб уникнути випадкового затінення модулів. Це може призвести до малоефективної роботи системи і сердитих клієнтів. Ніхто цього не хоче. Те ж саме можна сказати і про компенсації. Подумайте про те, скільки ще кВт ви могли б мати. Ця стаття допоможе вам почати роботу в правильному напрямку за допомогою простого керівництва, щоб швидше вивести вас на відмінний результат.

Першим кроком в обчисленні інтервалу для ваших модулів є визначення різниці висот задньої сторони модуля і поверхні. Для отримання цієї різниці виконайте наступні обчислення:

Різниця в висоті = Похибка (кут нахилу) x Ширина модуля

Переконайтеся, що ви розраховуєте в градусах, а не радіанах.

В цьому випадку ми використаємо модуль SolarWorld, який має ширину 39,41 дюйма, а кут нахилу 15º.

Різниця в висоті = Похибка (15) x 39.41

Різниця в висоті = 10,2 дюйма, округлена до 10 ”

Щоб обчислити інтервал між рядами модулів, нам потрібно перейти на https://solardat.uoregon.edu/SunChartProgram.php. Так можна визначити, яким буде наш кут падіння сонячних променів. Ви вводите адресу свого проекту або, якщо бути більш точним, ви повинні ввести широту і довготу місця розташування для отримання більш точних результатів.

Коли ви отримаєте свій результат, він буде виглядати приблизно так:

діаграма азимута для сонячних панелей

 

У цьому прикладі було вибрано вікно з 9 ранку до 3 годин дня під час зимового сонцестояння як найменш продуктивний період. Ви можете вибрати менш проблематичний випадок, щоб отримати відповіді на свої питання щодо модулів. Обрано було саме цей приклад, тому що деякі утиліти вимагають вікно з 9 ранку до 3 вечора, коли пропонують знижки для систем PV, що належать клієнту.

З діаграми видно, що було виділено вікно і намальована горизонтальна лінія зліва від діаграми, щоб в той час ухилитися від кута вертикалі Сонця. Оцінка кута дала результат в 17º, який і буде використовуватися. Щоб визначити інтервал між рядами модулів, слід використовувати наведену нижче формулу.

Інтервал між рядами модулів = Різниця в висоті / Тан (17)

Інтервал між рядами модулів = 10 / Тан (17)

Інтервал між рядами модулів = 32,7 “з округленням до 33″

Ось він! Відстань між заднім краєм першого ряду модулів і переднім краєм наступного ряду повинна бути 33”.

Наступне, що ми повинні зробити, це облік кута азимута і використання цієї величини для іншої формули. Погляньте ще раз на наведений нижче приклад. Ви побачите, що були намальовані дві вертикальні опорні лінії від кожного посилання часу. Різниця між півднем, що йде в будь-якому напрямку, виявляється рівною 44º, і ми будемо використовувати це в наступній формулі для визначення мінімального інтервалу між рядами модулів!

Мінімальна відстань між рядами модулів = Відстань між комірками x Cos (кут корекції азимута)

Мінімальна відстань між рядами модулів = 33 x Cos (44)

Мінімальна відстань між рядами модулів = 23,7 “, округлене до 24”

Ми тільки що отримали додаткові 9 “на кожен ряд, який є в системі! На тісних дахах або великих комерційних системах, така надбавка буде мати велике значення. Іншими словами, в цьому випадку ми могли б збільшити розмір системи на 27%!

Цей останній розрахунок – це просто бонус і може допомогти вам трохи спростити компоновку масиву в САПР. Наступна формула дає вам відстань від задньої кромки одного ряду до заднього краю наступного або ширину ряду.

Ширина ряду = Мінімальна відстань між рядками + Cos (кут нахилу) x Ширина модуля

Ширина ряду = 24 + Cos (15) x 39,41

Ширина ряду = 62 ”

Таким нехитрим способом можна провести підрахунок найважливіших параметрів при найбільш ефективному монтажі сонячних панелей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.