Забудова нової СЕС потужністю 2,8 мегават в Одеській області

0
199


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Кінець поточного року стане початком історії нової сонячної електростанції, що розташувалася у селі Суворове на Одещині. Загальна потужність нового виробництва становитиме більше 2,5 МВт.

Місцем розташування нової СЕС стало старе пасовище. Дана територія поповнювала бюджет місцевої громади менш ніж на 600 гривень за рік.

На сьогоднішній момент електростанція зайняла близько 6 га, на яких були встановлені більше дев’яти тисяч сонячних панелей. Потужність кожної панелі, за словами спеціалістів компанії-забудовника, становить 235 Вт.

x-vcГолова сільської ради села Суворове Генчевський Петро зазначає, що новоспечена СЕС позитивно вплинула на місцевий бюджет, забезпечивши нові фінансові надходження. Основним грошовим потоком являється сплата оренди у розмірі 130 тисяч гривень на рік.

Окрім фінансових питань, забудова нової СЕС вирішує і проблему створення нових робочих місць для місцевого населення. Тутешні мешканці отримають десять додаткових вакансій для власного працевлаштування. Додатково ще планується наймати сезонних робітників для підтримання порядку на території електростанції.

Реалізація проекту матиме декілька стадій. Перша стадія включатиме:

  • монтаж огорожі загальною протяжністю більше кілометра;
  • створення спеціальної дороги для забезпечення під’їзду до станції;
  • облаштування адміністративного корпусу;
  • спорудження стійок для сонячних панелей;

Друга стадія реалізації проекту передбачає монтажні роботи з встановлення комунікацій і супутнього обладнання. Останньою стадією стане встановлення фотоелементів.sdfpka

Компанія-забудовник має намір орендувати додатково близько двадцяти гектарів землі для монтажу сонячних панелей протягом наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.