Зарядка мобільного пристрою за кілька секунд з інноваційним суперконденсатором

0
135


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Команда винахідників з Університету Центральної Флориди створили новітній суперконденсатор, що має гнучку структуру. Даний пристрій здатен акумулювати значно більшу кількість енергії  в порівнянні з аналогічним приладдям. Визначною якісною особливістю суперконденсатора є те, що він здатен проходити процес перезарядки близько тридцяти тисяч разів, не знижуючи при цьому показники продуктивності.

9b276f5c2684e2b5c17c5745b0314659Винахід вчених може призвести до технологічної революції як в області мобільних розробок, так і у виробництві електрокарів.

Представник Університету Нітін Чудхарі стверджує, що у випадку заміни традиційних акумуляторів в мобільних телефонах на суперконденсатори, зарядка пристрою відбувалася б за декілька секунд і її вистачало б мінімум на тидень активного користування.

В світлі передових технологій власники сучасних гаджетів все частіше стикаються з проблемою дує швидкої розрядки своїх телефонів. Чудовою альтернативою звичним літій-іонним батареям міг би стати новітній винахід. Та для цього суперконденсатор слід значно збільшити у розмірі, щоб він був здатен вмістити достатню кількість енергії.

%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8bОснову суперконденсатора складають мільйони спеціальних ниток, товщина яких близько одного нанометра.

Поверхня ниток щільно вкрита двовимірними матеріалами в якості захисної оболонки. В результаті розробки такої конструкції вчені отримали ядро з високою провідністю, що робить можливим швидкий трансфер електронів. Саме висока провідність ядра забезпечує швидку зарядку пристроїв від суперконденсатора. Двовимірні матеріали оболонки ниток значно ущільнюють енергію та в кілька разів збільшують питому потужність приладу.

Характеристики інноваційного пристрою не змінюються після 30 000 розрядок та зарядок. Для порівняння: літій-іонний акумулятор без зміни властивостей здатен заряджатися трохи більше тисячі разів. Значно збільшений строк експлуатації суперконденсатора робить його надзвичайно економічним та надійним. До того ж, прилад не потребує електричного струму з мережі, використовуючи безкоштовну енергію сонця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.