Житель Буковини створив приватне господарство з розведення риби на смітнику

0
77


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Мешканець селища Банилів, що на Буковині, організував новий бізнес – вирощування форелі. Цікавим є те, що у якості місця для організації господарства він обрав сміттєзвалище. Левон Тертерян є активістом, який не на жарт переймається охороною природи.

 

Підприємець своїми силами очистив від сміття кар`єр, який довгий час слугував смітником для місцевих. Левон стверджує, що така місцина є ідеальною для розведення саме форелі. Селяни спочатку скептично віднеслися до задуму активіста, а тепер форелеве господарство стало місцевою гордістю.

Левон Тертерян зауважує, що розведення форелі – це доволі трудоємкий процес. Риба цього виду потребує багато уваги. Годують її 4 рази на добу ( в зимовий час – два рази), постійно калібрують та розселяють по різних резервуарах, стежать за тим, аби у форелі постійно була лише проточна вода. Господар приватного підприємства також звернув увагу, що вітчизняного корму належної якості наразі немає, тому вони закуповують його у французьких та польських компаній-виробників.

Підприємець наразі вирощує 7 різновидів форелі. Слід зауважити, що кожна рибина, аби потрапити на продаж, перебуває під пильним наглядом рибовода більше року. Раніше пан Левон постачав у рік по Україні майже сто тон форелі. Зараз активіст звернув особливу увагу на заселення цією рибою навколишніх річок.

 

Левон Тертерян вирощує мальків та, коли вони вже готові до самостійного життя, випускає їх у відкриті водоймища. Окрім того підприємець самотужки вже очистив дві річки. Окремо слід зазначити, що така природоохорона ініціатива підприємця фінансується з його власної кишені.

Голова місцевої громади зазначає, що мешканці селища дуже вдячні підприємцю за його діяльність. Адже в наш час рідко зустрінеш людину, яка з власних добрих поривів буде оберігати та захищати природу, тим паче в таких масштабах.

Левон Тертерян готує собі достойну зміну – двоє його дітей пішли шляхом батька та освоюють майстерність рибоохоронної діяльності у вишах України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.