57,7% спожитої електроенергії в Шотландії були вироблені поновлюваними джерелами енергії в 2015 році

0
161


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 9.00 з 10)

У новій доповіді, опублікованій Департаментом енергетики та змін клімату Великобританії, повідомляється, що 57,7% спожитої електроенергії в Шотландії були вироблені поновлюваними джерелами енергії в 2015 році, що перевищило цільові показники за минулий рік. Цей момент настав, незважаючи на недавнє рішення уряду Великобританії призупинити державні субсидії для підтримки берегових вітроелектростанцій на рік раніше, ніж спочатку планувалося.

Прихильники використання чистої енергії, вихваляючи успіх ініціатив з поновлюваних джерел енергії Шотландської національної партії, використовують нові статистичні дані як доказ того, що країна може стати першою в ЄС з повністю відновлюваноїю електроенергією до 2030 року.

Керівник WWF Шотландії Lang Banks сказав в інтерв’ю виданню Herald Scotland: “Незалежне дослідження показало, що Шотландія може мати надійну, ефективну систему електропостачання, майже повністю засновану на електроенергії з поновлюваних джерел до 2030 року. Ця концепція дозволить максимально використовувати можливості для створення нових робочих місць, розширення прав і можливостей громад та підтримки місцевого економічного оновлення в усій країні “.

Основними джерелами відновлюваної енергії Шотландії є вітер, хвилі і приливні сили, які в сукупності складають близько 80% потужності всіх відновлюваних джерел енергії в країні. До кінця 2015 року в країні налічувалося 7,723 мегават встановлених потужностей, що генерують 21,983 гігават електроенергії. У січні цього року було 22 дні, коли кількості електроенергії, що виробляється силою вітру, було досить для кожного домогосподарства в країні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.