6 нових екогаджетів для дому

0
258


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Робот для миття вікон на сонячних батареях, пральна машина, що не витрачає електроенергію і радіо, яке працює від напору води. Представляємо 6 нових екотоварів для будинку, які допоможуть заощадити воду, електроенергію і зробити домашній побут не тільки цікавіше, але і екологічніше.

Пральна машинка без електроенергії

1

10 літрів води, трохи порошку і 5 хвилин вільного часу знадобляться, щоб випрати одяг за допомогою машинки, які не споживає електроенергію.

Екологічна і економічна Drumi працює за допомогою ножного приводу. Пара хвилин натискання на педаль і 5 літрів води йдуть безпосередньо на прання, після зливу ще дві хвилини і решта 5 літрів чистої води будуть потрібні для полоскання одягу. Хвилина – на віджимання. Для порівняння, стандартна машина витрачає близько 100 літрів води.

Винахід компанії Yirego виручить, коли немає електрики, якщо потрібно терміново випрати 2-3 речі, нарешті, компактну машинку можна взяти з собою на дачу. Вартість Drumi – 169 $ на офіційному сайті.

На хвилі з H2O-радіо

2Бути в курсі останніх новин або наспівувати улюблені пісні, не виходячи з душу можна з H2O Power – першим в світі радіо, яке працює від напору води. Приймач кріпиться на шланг для змішувача і за допомогою міні-турбіни генерує енергію з води, поки ви приймаєте душ. Запатентована система турбогенератора дозволяє не тільки виробляти, але і зберігати накопичену енергію води. H2O Power має вбудовані батарейки, які зберігають запас не витраченої енергії, і дозволяє слухати радіо вже після виключення крана.

Радіоприймач автоматично реєструє останні настройки FM-хвилі і рівень звуку. Вартість «водного» радіо  від 12 $.

Раз, два, три, горщик, поливай!

3«Розумний» горщик для рослин Parrot Pot був представлений на Міжнародній виставці споживчої електроніки-2015. Еконовинка допомагає освоїти раціональне використання водних ресурсів на прикладі кімнатних рослин.

Parrot Pot – це ціла система поливу в одному горщику. Ємність оснащена датчиками ґрунту, температури, світла і добрив, які за допомогою Bluetooth передають інформацію на смартфон.

Безкоштовні програми для iOS і Android дозволяють відслідковувати життєвий цикл рослини і управляти системою як вдома, так і за його межами. Додатки містять інформацію про більш ніж 8000 рослин і допомагають «налаштувати» горщик на конкретну рослину.

Вбудований резервуар на 2,2 літра води дозволяє живити рослину від одного до трьох місяців завдяки режиму водозбереження і зрошення.

Колонки з бамбука

4Чистий звук в буквальному сенсі. Компанія iBamboo представила новинку – екологічний динамік з цільного шматка бамбука. Як запевняє виробник, не існує двох однакових динаміків, всі вони унікальні, оскільки виконані з натурального матеріалу.

Колонки iBamboo повністю екологічні і економічні у виготовленні (при виробництві залишається мінімум відходів). Завдяки поєднанню високих технологій з естетикою природи екогаджет впишеться в будь-який інтер’єр.

iBamboo speaker призначений для моделей iPhone 4, 5 і 6. Природний резонанс бамбука підсилює звук, вироблений динаміками мобільного пристрою. Вартість екогаджета – 25 $ на офіційному сайті.

Мийник вікон на сонячних батареях

1Компанія Electrolux представила домашнього робота Gecko, розробленого в Австралії. Мийник вікон працює на сонячній енергії і не потребує використання води. Компактний склоочисник оснащений сенсорним дисплеєм, де розташована сонячна батарея, що збирає енергію. Додаткова підзарядка приладу відбувається під час його роботи, завдяки фотоелемнту на внутрішній стороні мийника.

Gecko приклеюється до скла і запускається в одне натискання. Склоочисник оснащений датчиками, що визначають ступінь забруднення поверхні. Отримані дані обробляються і автоматично визначається маршрут очищення.

 Після чого робот повертається у вихідне положення. Прилад має знімну серветку з мікрофібри і працює в 4 режимах: швидкий, економічний, автоматичний режим і комфорт.

 У комплекті Gecko – миючий eco-friendly засіб на основі натуральних компонентів. Трикутна форма приладу дозволяє очищати важкодоступні кути. Однак, головною перевагою робота Gecko творці вважають економію часу, яку домогосподарки витрачають на миття вікон.

Дзеркальний світильник

2Італійська команда дизайнерів Solenica розробила роботизований світильник Lucy, який здатний освітлити відразу кілька кімнат без використання електрики або батарейок. Світильник «Люсі» виконаний у формі кулі і оснащений фотосенсором, який відстежує рух сонця протягом дня і змінює положення вбудованого адаптивного дзеркала.

Дзеркало вловлює сонячні промені в одній точці і відображає їх через всю кімнату, наповнюючи приміщення природним світлом. Все, що потрібно при використанні, це правильно поставити прилад обличчям до сонця. Світильник «Люсі» здатний наповнити природним світлом темні кути, сусідні кімнати і тісні приміщення. Ціна на  гаджту від 150 $.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.