Adwen та Winergy представили найбільший в світі турбінний редуктор

0
203


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (3 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Співпраця таких гігантів, як Adwen та Winergy, дала змогу розробити найбільшу в світі коробку передач для вітрової турбіни Adwen AD 8-180. Технічні характеристики не можуть не вражати:
• 10 000 кН*м – вхідний обертальний момент.
• 86 тон – вага.
• 8 МВт – потужність.
Дані технічні характеристики людство змогло достигнути лише сьогодні. До цього найбільшими були редуктори, які використовувалися в морських вітрових турбінах потужністю 6 МВт, але які мали вагу на 20% більшу, ніж новинка Adwen и Winergy.
Двоступінчастий планетарний редуктор з’єднаний з генератором середньої швидкості за допомогою фланцевого з’єднання. Саме завдяки вибору подібної концепції та новітнім технологіям, Adwen та Winergy змогли зекономити на вартості окремих деталей, забезпечити більшу надійність всієї конструкції та максимізувати ефективність приводу. На тестах коробка передач показала 98% ККД.
Компанією Winergy було виготовлено 4 коробки передач для Adwen. Це необхідно для перевірки, яка буде проходити в 3 етапи. Перший етап буде відбуватися з нагрузкою в 125%. Це необхідно для гарантування максимальної надійності конструкції. Другий етап пройде в відомій лабораторії Fraunhofer IWES, де коробка передач піддаватиметься вичерпним випробуванням в поєднанні з повною трансмісією та гондолою. Заключна фаза полягає в польових випробуваннях з установкою прототипу вітрової турбіни AD 8-180 в місті Бремерхафен, що знаходиться в Німеччині.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.