Активісти з України дали старт літньому екологічному флешмобу, пов’язаному з придбанням корисних звичок

0
59


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

У перші новорічні дні активісти з України дали старт екологічному флешмобу, суть якого – придбання звичок, пов’язаних з екологією.

Згідно з Новинами Полтавщини, громадською організацією «Еколтава» був даний старт флешмобу «52 + 1 крок моєї екосвідомості життя».

Тривалість флешмобу, головною метою якого є навчити українців мислити в екологічному напрямку, а також діяти відповідно, складе 52 тижні + один день, тобто, рівно 1 рік. Головна ідея включає в себе виконання практичних рекомендацій, які можна отримати з постів активістів в соціальних мережах Facebook і Instagram щотижня.

Рекомендації будуть в плані розумного використання природних ресурсів, правильного харчування, споживання органічних продуктів, переходу на екологічні види транспорту. Особливу увагу буде приділено скороченню кількості відходів, багаторазовому користуванню ресурсами та сортуванню сміття.

Організатори флешмобу готові інформувати всіх учасників щодо діючих ініціатив різних населених пунктів України.

Громадська організація «Еколтава» дає обіцянку, що будь-який бажаючий може взяти участь у флешмобі, так як завдання будуть легкими і простими в реалізації, оскільки вони спеціально орієнтовані для домашніх умов.

Як повідомляють організатори: «Сміття і відходи потрібно використовувати як ресурс, а не викидати. А щоб цей ресурс був корисним, його потрібно розділяти і сортувати. Так повинен робити кожен громадянин України, починаючи з 1 січня».

Протягом наступного, чергового тижня флешмобу, організатори рекомендують вибрати місце для відходів – кухню, балкон, гараж, комору. Громадяни повинні збирати сміття, макулатуру, пляшки і кришечки із пластику, бляшані банки, а також з інших металів, скляну тару та склобій, іноді – тетрапак, поліетиленові і небезпечні матеріали (лампочки, електричні прилади) в спеціально відведені пакети і коробки. Також учасники флешмобу повинні розповідати всім іншим про свої вчинки на сторінках соцмереж в коментарях разом з фотографіями, використовуючи спеціальний хештег # мій_екокрок.

Пляшки із пластику і скла, банки з різних металів організатори і активісти флешмобу рекомендують відмивати від залишків харчового сміття. З метою зменшити простір для зберігання вторинної сировини, також рекомендують максимально стискати бляшані банки і пластикові пляшки. Зі слів громадської організації «Ековлтава»: «Органічні відходи необхідно компостувати, використовуючи спеціальні контейнери, призначені для ферментації відходів з їжі, а також прилади під назвою Вермікомпостери, які використовують хробаків. Окрему увагу варто приділити батарейкам – їх потрібно збирати в окрему тару і передавати в спеціальні пункти прийому».

«Якщо діяти щодня, ми зможемо поліпшити екологічний стан України», – повідомляє один з організаторів флешмобу, член громадської організації «Еколтава», Микола Рябика.

«Ми звертаємося до свідомих українських активістів з метою переконати їх взяти участь у створенні нових екологічних звичок і екотрадицій. Наша організація готова надати допомогу порадами, ділиться інформацією про результати і сприяти кожному громадянину, який в 2018 році перейде на свідоме користування ресурсами і своїми вчинками кожен день буде підвищувати екологічний рівень країни».

Згідно з обіцянками організаторів, статистика і результати флешмобу будуть публікуватися щомісяця, а активісти будуть отримувати спеціальні екопризи.

Детальніше про флешмоб “52 + 1 крок моєї екосвідомості життя” можна дізнатися на сайті ГО “Еколтава”, а також в соціальних мережах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.