Акумулятори з пилку

0
190


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 9.00 з 10)

Пилок – чудовий  засіб для людей, що страждають серцевими захворюваннями і смертельна отрута для алергіків. Чим ще може бути корисний пилок ? Нещодавно дослідники отримали нові результати своїх експерементів та  опублікували досить цікаві результати в Scientific Reports. Вчені впевнені, що пилок може бути корисним при  створенні і зберіганні енергії. Це можна зробити за рахунок перетворення гранул пилку в аноди – складові батареї.

Джіалянг Танг, один з членів наукової групи, розповів, що почав цікавитися пилком, коли у його матері з’явилась на нього  алергія. Це було кілька років тому і, коли він вперше «зустрівся» з пилком, то був вражений його красою і складністю структури. Ідея про перевтілення пилку в батарею прийшла не відразу, а тільки після детального вивчення карбонізації біомаси. З цього все і почалося.

Щоб пилок стала анодом її потрібно нагріти до такої температури, коли вона перетвориться в вуглець. Такий процес називається піроліз, як приклад аналогічної технологічної дії можна навести дерево, з якого отримують деревне вугілля.

У випадку з пилком процес піролізу відбувається повністю без доступу  кисню. Пилок перетворюють в біовугілля, при цьому залишається форма пилку. Наступним кроком є повторне нагрівання, тільки вже з киснем, з виробленням великої енергоємності анодів.

Аноди з пилку повинні стати замінником графітових. Дослідники не зупиняються на досягнутому і сподіваються вдосконалити свій винахід.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.