Альтернативні види палива

0
6554


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 9.00 з 10)

Ми використовуємо паливо всюди. Без палива ми не можемо завести машину, не зможемо засіяти поле, хоча і знаємо що двигун внутрішнього згоряння залишає дуже токсичні вихлопи. Від цін за нафту часом залежить становище держави в світі, але ж це неправильно. Шкідливі вихлопи, що виходять в результаті використання нафтопродуктів, призводять до повільної але масштабної катастрофи, глобального потепління, яке за припущеннями багатьох вчених може забрати життя багатьох людей. Які альтернативи палива сьогодні бачать вчені?

Заміна бензину.

Ви вважаєте, що це неможливо? Використання в машинах іншої енергії, а не бензину не фантастика і сьогодні вже планується масштабне виробництво гібридних автомобілів.
Інтерес до виявленням альтернативного виду палива зокрема для вантажних, легкових та інших видів транспорту почав цікавити людство ще в минулому столітті, коли почалися перші розмови про глобальне потепління. Відомо, що нафта – це залежність багатьох держав, тому її невикористання може вирішити масу проблем як політичних, так і екологічних. На початку 90-х років минулого століття в США був прийнятий закон про впровадження і використання 8 видів палива. Якісь використовуються сьогодні, а якісь не здатні повністю замінити бензин чи дизельне паливо.

Розглянемо деякі приклади природного і біопалива.

11. Природний газ. Це альтернативний вид палива, він повністю згорає і практично ніякої шкоди навколишньому середовищу не завдає. Крім того, численні країни зараз можуть собі дозволити масштабне використання природного газу для будь-якого транспортного засобу. Для природного газу потрібно трохи нестандартний, спеціальний двигун, який вже розробляється вченими.
22. Електроенергія. Електрика, по суті, розглядається так само як альтернативне джерело енергії. В даному випадку розробка вчених може бути спрямована на створення транспортного засобу, який буде працювати від вбудованих акумуляторних батарей або на паливних елементах. Транспортні засоби цілком можуть працювати від електричних батарей. В даному випадку взагалі нікої шкоди навколишньому середовищу не буде нанесено. Принцип: електрична енергія виробляється за рахунок електрохімічної реакції, одержуваної від з’єднання водню і кисню. Ніякого внутрішнього згоряння.

13. Водень. Він не буде, швидше за все, використовуватися в чистому вигляді. Як правило, вчені планують з’єднати водень з природним газом. Транспортний засіб при такому виді палива має мати двигун внутрішнього згоряння.
4. Використання пропану в якості палива. Пропан – це продукт після переробки нафти або природного газу. Пропан використовується як паливо для приготування їжі вже сьогодні, тому використання його в транспортних засобах, швидше за все, «не за горами». Пропан дає менше викидів в навколишнє середовище. Більш того, сьогодні пропан зручно поставляти і зберігати.
15. Біодизель. Дивно, але факт, в даному випадку мається на увазі використання рослинних масел і навіть тваринних жирів. Тут можна застосувати навіть ті жири, що перероблені і залишилися після приготування їжі. Біодизельне паливо вигідно. Воно прекрасно піддається розкладанню, без проблем функціонує і з вуглеводневим дизельним паливом. В даному випадку ми зможемо використовувати таке паливо, як в спеціальних двигунах, так і звичайних. Біодизельне паливо абсолютно нешкідливо.

16. Метанол або деревний метиловий спирт. Підійде для транспортних засобів з універсальною паливною системною. Використання метанолу сьогодні вже спроектовано для палива М85. М85 має в складі більш 80% метанолу, решта – бензин. Ця суміш набагато вигідніше і безпечніше чистого нафтопродукту. Метанол в транспортному засобі можна буде використовувати в спеціальному універсальному метаноловому двигуні. Метанол цілком зможе замінити водень, який є джерелом роботи паливних елементів.

17. Етанол або етиловий спирт. Вигідний для змішування з бензином. Етаноловий бензин менш безпечний, володіє високим октановим числом. Виробництво етанолу не складне, його в чистому вигляді можна отримувати в результаті бродіння і дистиляції деяких зернових.
Крім того, офіційно затверджено, що якщо паливо будь-якого виду містить більше 80%  етанолу – це альтернативне джерело енергії.
Наприклад, Е85 – це паливо, суміш, що складається з 85% етанолу і 15% бензину. Сьогодні таке паливо вже використовується в транспортних засобах з універсальною паливною системою. Тобто такий транспортний засіб працює як на альтернативах видах палива, так і на звичайному паливі.
Е95 – паливна суміш, яка містить 90% бензину і 5% етанолу. Е10 = 10% етанолу і 90% бензину такі паливні джерела придатні для того, що б поліпшити якість викидів, зменшити шкідливість, яка наноситься навколишньому середовищу, але по суті, це паливо альтернативним назвати складно.
Якщо використовувати етанол, як джерело енергії для транспортного засобу, то це відкриває для людства широкі перспективи. Наприклад, величезна кількість фермерів захоче виробляти біоетанол, а це значить, що з’являться нові робочі місця, нові виробництва, при цьому ні про яку шкоду нашій планеті мови йти не може.

18. Паливо серії Р. До складу цього палива входять: етанол, газоконденсатна рідина, метилтетрагідрофуран (розчинник, отриманий з біомаси). Таке паливо володіє високим октановим числом. Причому зручність палива Р полягає в тому, що воно відмінно працює як в сумішах, так і чистому вигляді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.