“Амбіційна” альтернативна енергетика

0
199


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

В альтернативній енергетиці трапляється різне: будують вітрові установки неймовірної висоти, генерують електроенергію з помідорів і так далі. Як зробити енергетику «зеленої»? Цим питанням задаються багато і, більше того, активно працюють над пошуком рішення.

Помідори – джерела «зеленої» електроенергії

У Флориді вчені одного з університетів спробували отримати енергію з зіпсованих томатів. Результати були представлені на зустрічі хімічного товариства Америки.
Як повідомляють автори проекту, томати – це джерело струму, який утворюється завдяки головному пігменту – лікопіну. Саме лікопін сприяє утворенню электрозарядов.
Цікавий прогноз свідчить: якщо в хід пускати зіпсовані томати, які накопичуються в штаті Флорида протягом року, енергії буде достатньо для роботи атракціонів Disney World протягом трьох місяців.
Органічні відходи промисловості, насправді, вже давно увійшли в побут і використовуються в США, Бразилії та інших країнах. Така тенденція може призвести до зростання цін на нафту і бензин.

Вітрогенератори «велетні»

Є пропозиція збільшити розміри вітрогенераторів. У США вважають, що подібні зміни зможуть дати набагато більше енергії, ніж нинішні установки.
Якщо говорити про конкретних числових показниках, то вони будуть такі: 200 метрів розмір лопаті, висота до 500 метрів. Потужність – 50 МВт. Якщо будуть сильні пориви вітру, то лопаті складаються, що не дає їм зламатися.
Подібна конструкція перетворюється в транспортується за рахунок своєї будови. Це дає можливість переміщати її з одного місця на інше за звичайне дорозі.
Раніше вже була стаття про гігантських вітрогенератори. Установка їх буде здійснюватися далеко від узбережжя. Прототип планується спорудити до 2019 року, але оригінал за всіма показниками розміру може бути виготовлений тільки до 2030 року.
Таким чином, очевидно, що в світі буде постійно з’являтися щось нове. Всі борються за зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище і всюди є щось, що в цьому може допомогти, вносячи свою лепту в альтернативну енергетику.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.