Австралії створять фонд підтримки зелених технологій

0
197


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

В Австралії створять фонд підтримки зелених технологій в сфері вироблення енергії. Як повідомив прем’єр-міністр Малкольм Тернбулл, обсяг фонду складе один мільярд австралійських доларів. Це понад 760 мільйонів доларів США.

Попередник Тернбулла, Тоні Еббот виступав на підтримку традиційних джерел енергії, і на перше місце ставив економічну стабільність, а не захист екології. За підтримку вугільної промисловості, а також за відмову від податку на викиди вуглецю він постійно піддавався критиці з боку природоохоронних організацій.

Тернбулл сказав, що новий фонд буде вкладати кошти в створення найбільш просунутих зелених технологій.

Малкольм Тернбулл, прем’єр-міністр Австралії: «Щороку фонд буде інвестувати 100 мільйонів доларів в найбільш просунуті, передові, австралійські зелені технології та компанії. Це не тільки створить робочі місця і підтримає інновації, але також допоможе розібратися з дуже серйозними проблемами і труднощами, з якими ми зіткнулися в роботі по скороченню викидів ».

Австралія – ​​один зі світових лідерів за рівнем викидів вуглеводнів в розрахунку на душу населення. При виробленні енергії країна покладається, в основному, на вугільні ТЕЦ. Критики звинувачують австралійську влада в тому, що вони занадто відстали від Європи і США, які поставили перед собою набагато більш амбітні плани.

Міністр навколишнього середовища Грег Хант сказав, що новий фонд допоможе досягти головної мети – відмовитися від джерел енергії, що забруднюють навколишнє середовище.

Грег Хант, міністр навколишнього середовища Австралії: «Це будуть інвестиції в накопичувальні пристрої, в нові батареї, в «розумні електромережі», в сонячну енергію. Це те, про що в Австралії давно мріяли, але що починає втілюватися в життя тільки зараз».

Згідно з недавніми опитуваннями, більше половини австралійців підтримують перехід до чистих джерел енергії, а також чекають від влади більше дій в сфері захисту навколишнього середовища.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.