Автобуси Ikarus на сонячних батареях

0
216


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 1.00 з 10)

Автобуси і тролейбуси є найбільш популярним громадським транспортом у великих містах Північної Кореї. В основному, це машини угорської марки Ikarus, які залишилися ще з часів СРСР. При цьому тролейбуси вкрай ненадійні через зношеність контактної мережі, у той час як автобуси потребують дизельне паливо. Однак транспортники на одному з підприємств портове місто Нампхо вирішили ці проблеми за допомогою ВДЕ.
Вони встановили на дах кожної машини 32 панелі сонячних батарей потужністю 100 Вт, які з’єднані з півсотнею конденсаторів. У свою чергу конденсатори живлять енергією компактні електромотори вагою всього 95 кілограмів. В залежності від типу кузова ці машини здатні перевозити від 70 до 140 осіб зі швидкістю до 40 км/год.
Варто відзначити, що в свій час схожа ідея відвідала інженерів з Індії, розробляють вагони, на дахах яких встановлені сонячні батареї. У теорії вони повинні покривати до 15% потреб поїзда в електричній енергії, принаймні на першому етапі. При цьому під час стоянок поїзда виробляється батареями енергія буде подаватися в національну мережу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.