Автомобілі на сонячній енергії набувають популярності.

0
897


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
сонячне авто

Автомобілі, обладнані сонячними панелями, не потрібно заправляти, адже вони рухаються за допомогою енергії, отриманої від сонця.

Більшість вважає, що “сонячні машини” виникли зовсім недавно, проте це сонячне автоне так.

Перший автомобіль, що міг рухатися лише за рахунок сонячної енергії, був представлений ще у 1955 році.
Щоправда, це авто було невеликих розмірів, і рухалося воно без водія. Управляли цим електрокаром за допомогою дистанційного управління.

Принцип рсонячне автооботи фотоелектричних транспортних засобів дуже простий. Сонячні панелі, вмонтовані на дах автомобілів, поглинають сонячну енергію, яка накопичується в акумуляторах. А ті за допомогою електродвигуна заставляють рухатися колеса машини. Вночі такі авто рухаються за рахунок накопиченої енергії в акумуляторних батареях.

Швидкість, яку здатні розвивати такі інноваційні засоби пересування, поки що невисока. Спеціально проводяться раллі, в яких можуть брати участь лише сонячні автомобілі. Так ось, максимальна швидкість, яку вдалося розвити на таких транспортних засобах, становила 135 км/год, в той час як середня швидкість пересування становить близько 90км/год.сонячне авто

До речі, чим легший сонячний автомобіль, чим потужніші він має фотопанелі, акумулятори та двигун, тим кращі його технічні характеристики.

Тому для того, щоб створювати все досконаліші форми сонячних автомобілів, наукові розробники використовують найсвіжіші досягнення у галузях фізики, хімії, механіки, та інших наук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.