Автономні будинки на воді – проект голландської компанії

0
256


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Компанія + 31Architects з Голландії, яка успішно працює в області архітектури, створила прототип нового будинку. Автономні будинки здатні отримувати енергію від сонячних панелей, повністю задовольняючи свої енергетичні потреби. Посильну допомогу в реалізації даного проекту голландським інженерам надає фірма з Німеччини. Такий міжнародний науковий тандем двох компаній повинен надати перші дослідні зразки будинків до кінця поточного року.

Планується випустити два варіанти автономних будинків. Вони будуть мати назви Waterloft і Naturecruiser. Версії будуть відрізнятися лише наявністю мотора. Така функціональна особливість дозволить автономному дому пересуватися по річках і озерах.

За словами представників обох компаній, автономні плавучі будинки дуже затребувані і обов’язково займуть свою нішу на світовому ринку альтернативних технологій. Проживаючи в такому будинку, можна подорожувати по воді, не покидаючи стін житла. Слід зазначити, що автономний будинок здатний буде вільно пришвартовуватися біля причалів. Це дозволить господарям такого будинку без проблем зупинятися біля причалів і портів, подорожуючи найближчими водними шляхами.

Автор проекту Йорріт Хауерт каже, що автономні будинки своєю появою зобов’язані його давній мрії жити на воді. Це стало поштовхом до розробки високотехнологічного плавучого будинку. У компанії своїх колег-інженерів автору проекту вдалося спроектувати корабель, який має зовнішній вигляд традиційного наземного житла.

Розробники вже розробили концепт нового будинку, який має обтічний фасад і закруглені вигини. Крім того, таке житло буде мати корпус з алюмінію, що значно підвищить його надійність і термін служби. Усередині новий будинок буде мати обробку з деревини. Фотоелектричні модулі розмістять на даху будинку. Сонячні колектори розташують там же. Дане обладнання надасть достатню кількість електрики і нагріє воду. Таким чином, господарі плавучих будинків будуть повноцінно подорожувати водними шляхами без будь-яких втрат в питаннях комфорту.

Внутрішній простір автономного плавучого будинку буде обладнано за останнім словом інтер’єрної моди. Перші моделі водних будинків творці обладнають електричними двигунами, які забезпечать пересування. Нові концептуальні моделі планується обладнати вже водневими двигунами. Водопостачання на борту такого корабля-будинку здійснюється за рахунок води, що знаходиться за бортом. Робота каналізації в будинку забезпечується аналогічно. Перед використанням забортна вода фільтрується спеціальною очисною системою, після чого стає придатною до застосування.

Творці плавучого будинку заявили, що для внутрішньої обробки будуть використані тільки екологічно чисті матеріали. Основним компонентом стане натуральне дерево. Пінополістирол і мінеральна вата, що застосовуються для обробки традиційних жител, не використовуватимуться при створенні автономних будинків.

Модель Naturecruiser розрахована на вісьмох постійних мешканців. Довжина такого будинку становить 15 метрів. Під час стоянки він здатний прийняти до 16 чоловік. Модель Waterloft має довжину 24 метри. Такий будинок без проблем вміщує 25 постійних мешканців 50 гостей під час стоянки. Житловий простір автономного житла в залежності від моделі варіюється в межах 50-125 метрів квадратних. Вартість автономного будинку – 535 тисяч євро за модель Naturecruiser і 899 тисяч євро за Waterloft.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.