АВВ побудує лінії електропередач для самого великого офшорного вітропарку

0
212


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Датська енергетична компанія DONG Energy відкрила замовлення на виробництво обладнання для організації нової кабельної лінії для передачі електроенергії з офшорного вітропарку Hornsea Project One. Виконувати даний проект буде компанія АВВ, яка отримає для цих цілей $250 млн. Причому нова лінія зв’яже вітропарк з енергосистемою Великобританії, додаткові потужності для якої будуть забезпечувати електроенергією 1 млн. домогосподарств.

Вітряна електростанція Hornsea Project One після запуску стане найбільшим об’єктом подібного роду в світі не тільки за встановленої потужності вітрогенераторів, але і по займаній площі. Потужність офшорного вітропарку поблизу британського узбережжя складе 1,2 ГВт, а для зв’язку з континентом АВВ потрібно прокласти близько 120 км кабельних ліній по морському дну, які будуть працювати на змінному струмі напругою 220 кВ.

Один з керівників ABB Клаудіо Факчин зазначив, що технологічні можливості компанії забезпечать необхідну енергетичну інтеграцію нового вітропарку в британську енергосистему. При цьому використання кабельних ліній та відповідних перетворювальних пристроїв від АВВ неодмінно позначиться на рівні безпеки об’єкта, такого важливого для мільйонів британських споживачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.