Батареї “Тесла” і “Мерседес” для електропостачання котеджу

0
256


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У заміському будинку відключили світло, а альтернативного джерела живлення немає. Але навіть якщо і є, то генератори енергії шумлять і вимагають палива, а простими ліхтариками і вже тим більше свічками навряд чи обійдешся. Дуже скоро проблему запасного енергопостачання в котеджі допоможуть вирішити розробки Тесла і Мерседес.

2

Звичайно, можна купити вітрогенератор потужністю 1,5-2 кіловати. Помноживши цю потужність на кількість годин на добу, ми отримаємо 48 кіловат, що досить для освітлення, і роботи електроприладів і навіть на опалення будинку. Але на більшій частині території України рідко видаються дні з необхідною для цього швидкістю вітру – 9-12 м / с. З цієї причини вітрогенератор не виглядає ідеальним рішенням. Так само, як і дизельний генератор, який досить дорогий в експлуатації, а крім цього ще й видає постійний дратівливий шум.

Акумуляторні батареї останнього покоління

Раз і назавжди вирішити проблему аварійного електроживлення, використовуючи екологічно чисту енергію і компактні прилади, взялися фірми “Тесла” і “Мерседес”. Їх батареї за формою і розмірами нагадують похідні рюкзаки або газові колонки. Тільки замість газових труб до них тягнуться дроти від сонячних батарей. Свою відповідь американській “Теслі” – буквально через місяць після появи її пристрою – дала німецька компанія “Мерседес”. Німці запропонували подібну до американської розробку, з тією лише різницею, що її можна використовувати для офісу. Порівняємо: “Тесла” створила дві моделі – одна на 10 кВт, інша на 7 кВт. “Мерседес” ж випустила дослідні зразки потужністю 2,5 кВт кожен.

Батарея “Тесла”

tesla_battery

Але задум конструкторів дозволяє об’єднати модулі “Мерседеса” в одну велику електростанцію, потужністю 20 кВт. Якраз стільки потрібно для повноцінного електропостачання будинку площею 200 кв. м протягом 1 години. Енергію батареї накопичують в період найменш завантажених з точки зору споживання енергії годин – тобто вдень. Запас витрачається в години пік – вранці і ввечері, коли люди йдуть на роботу або повертаються додому. Але батареї можуть працювати і вдень, адже перевага розробки компанії “Мерседес” в тому, що її батареї розраховані на навантаження більше, ніж “домашні” батереї від Tesla. Тому компанія запевняє, що в перспективі їх можна буде використовувати для енергопостачання офісів – тобто, майже що в промислових масштабах.

Батарея “Мерседес”

Підрозділ “Мерседеса” – компанія “Даймлер” – не випадково зайнялася темою батарей для резервного і постійного живлення. Саме ця фірма займається випуском батарей для гібридних та електромобілів марки “Мерседес-Бенц”. Так що у “Мерседеса” незалежна від “Тесли” технологія розробки продукту, хоча і тих, і інших можна вважати піонерами у випуску потужних і компактних батарей для електропостачання будинку та офісу. Способів їх зарядки може бути маса – від використання сонячної і вітряної енергії, до підзарядки з електромережі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.