Безкоштовна енергія для кожної оселі – магнітні генератори SAV

0
15164


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (26 голос(-ів), середній бал: 7.54 з 10)
Magnetic Generator ISAV - SCAM
Magnetic Generator ISAV - SCAM

Мати надійне безкоштовне джерело енергії – це давня мрія людства. Наразі ми видобуваємо електроенергію в основному спалюючи викопне палива, змушуючи атоми розпадатись та перетворюючи річки на величезні водойми. Ця діяльність є очевидно шкідливою для навколишнього середовища, а кількість отриманої електроенергії є недостатньою. Проблему не вирішує й зведення вітрових та сонячних електростанцій.

Джерело енергії, яке ми добре знаємо

Тестовий зразок так званого магнітного генератора Infinity SAV
Тестовий зразок так званого магнітного генератора Infinity SAV

Саме розробка джерела енергії нового покоління стала метою команди Infinity SAV – корейської компанії, яка спеціалізується на розробці енергоефективного устаткування та електрогенераторів. Компанія виробляє гібридні кондиціонери, дистилятори води, бойлери. Але найбільш революційним винаходом компанії є магнітний генератор здатний забезпечити цілий будинок електроенергією 24/365.

Принцип роботи магнітного генератора Infinity SAV або скорочено ISAV дуже простий. Його статор складається з пласких котушок. А ротор генератора з неодімових магнітів з потужним магнітним полем. Варто лише почати обертати ротор і така конструкція змушує його обертатись нескінченно. 

Внутрішня будова магнітного генератора
Внутрішня будова магнітного генератора

Варто лише приєднати вал ротора до генератора і ви отримаєте безкоштовне джерело енергії для вашої оселі, яке не треба заправляти, і яке не несе жодної шкоди навколишньому середовищу. За словами винахідника, ротор буде зберігати частоту обертів нескінченно, навіть при максимальному споживанні електроенергії.

Краще за сонячні батареї

Проведені всередині компанії тести довели ефективність магнітного генератора ISAV. При розмірах еквівалентних до дизельного генератора 1,5 кВт, розробка корейської компанії виробляла 10 кВт потужності. Її рівень шуму був дуже низький, а рівень викидів – нульовий. ISAV навіть порівняли ефективність власних генераторів та сонячних батарей. За їх словами магнітний генератор на 10 кВт в 10 разів ефективніший за комплект сонячної електростанції під зелений тариф на 10 кВт. Ціна також однакова $15 000. Але суть в тому, що СЕС на 10 кВт за рік виробляє трохи більше 10 000 кВт*год, а магнітні генератори – 0 кВт*год. Тобто нічого.

Тобто маємо генератор, що нічого не споживає і звідкись бере енергію. Магнітний “генератор” необхідно лише довести до потрібних оборотів звичайним двигуном, а потім цей же двигун перетворюється на генератор. І на виході ми отримуємо вічний двигун, що протирічить базовому закону всесвіту, а саме – ніщо нізвідки не береться і нікуди не зникає.

Так. Вони реально вказують 24х364. Краще за деякі атомні електростанції.
Так. Вони реально вказують 24х364. Краще за деякі атомні електростанції.

Якщо відштовхуватися від показників ISAV то їх чудо-машина вироблятиме достатньо електроенергії щоб повернути $15 000 за 1,5 роки. Річний прибуток в 60%! При цьому вона втрачає лише 1% потужності за рік й здатна прослужити більше 20 років при регулярному тех обслуговуванні. І вона не споживає палива, не вимагає від вас купляти через даркнет уранові стрижні, крутити педалі й навіть не потребує встановлення спеціальної антени для збору енергії космосу.

Супер прибуток. Краще за депозит в будь-якому з банків.
Супер прибуток. Краще за депозит в будь-якому з банків.

Генератор який має обертатись вічно

Дивлячись на конструкцію магнітного генератора ISAV кожен з наших читачів легко вгадає в ній звичайнісінький недороблений електродвигун постійного струму. Або генератор, якщо дивитись з іншої сторони. Та сама концепція з магнітом і котушками відповідно. Тобто за словами представників ISAV ми маємо купити в них за $15 000 генератор, який якогось дива повинен сам крутитись.

До цього варто додати абсолютну відсутність відкритих тестів приладу від респектабельних компаній та лабораторій. Все що ви отримаєте – це відео на якому пристрій просто працює і живить електроенергією сотню ламп, вентилятор і обігрівач. Без жодних доказів. Шкода що на відео звучить тільки музика, адже деякі з глядачів влучно підмітили в коментарях, що інакше було б чутно працюючий позаду камери дизельний генератор.

Чи є насправді безкоштовна енергія?

Відповідь на це питання досить проста – безкоштовна енергія є. Адже ви не платите за те, що світить сонце і дме вітер. Тому споживайте всю інформацію з щіпкою скептицизму і встановлюйте сонячні панелі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.