Безпаливний генератор Тесла своїми руками – це просто!

1
2373


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Генератор Тесла являється чудовим аналогом сонячних панелей, але його основною перевагою являється те, що для його виготовлення в домашніх умовах необхідно мінімум матеріалів, які вартують недорого, і до цього всього процес збірки досить простий. Звичайно, дана модель буде виробляти менше енергії, аніж сонячна панель, але їх можна зробити в великій кількості і таким чином отримати непоганий прилив безкоштовної енергії.
Принцип роботи приладу заключається в тому, що він використовує енергію землі як джерело від’ємних електронів, а енергію сонця (як і будь-якого іншого джерела світла) – як джерело позитивних електронів (рис. 1). В результаті з’являється різниця потенціалів, яка й створює електричний струм. Система включає в себе два електроди, один заземлюється, а другий розміщується на поверхні й вловлює джерела енергії. В якості накопичувального елемента виступає конденсатор великої ємності.

ывыв

Рис. 1. Схема роботи безпаливного генератора.

Отож, для виготовлення генератора знадобиться наступне:

  • фольга;
  • лист картону чи фанери;
  • проводи;
  • конденсатор великої ємності з високою робочою напругою (160-400В);
  • резистор (не обов’язково).

Для початку необхідно зробити хороше заземлення. Якщо саморобний прилад буде використовуватись на дачі чи в селі, то можна забити металевий штир глибоко в землю, і це буде заземленням. Також можна підключитись до вже існуючих металічних конструкцій, що входять в землю.

Якщо користуватись таким генератором в квартирі, то тут в якості заземлення можна використовувати водопровідні і газові труби. Всі сучасні розетки теж заземлюються, тому до них теж можна підключитись.

Потім потрібно виготовити приймач, що міг би вловлювати ті вільні, позитивно заряджені частинки, які виробляються разом з джерелом світла. Таким джерелом може бути не тільки сонце, а й робочі лампи, різні світильники і тому подібне. Приймач складається з шматка фольги, що кріпиться на листі фанери чи картону. Коли частинки вдаряються в лист, в ньому формуються потоки струму. Чим більшою буде площа фольги, тим більше енергії буде виробляти генератор. Щоб підвищити потужність генератора, можна збільшити кількість таких приймачів і потім паралельно їх з’єднати.

ууу

Якщо генератор вийшов дуже потужним, то конденсатор може підірватись від надлишку енергії, тому в ланцюг включається обмежувальний резистор. Чим більше заряджений конденсатор, тим більше він буде опиратись подальшій зарядці. Що стосується стандартного керамічного конденсатора, то їх полярність не важлива. Крім цього всього можна також підключити таку систему не через конденсатор, а через літієву батарейку, тоді можна буде акумулювати набагато більше енергії. Для перевірки напруги пристрою можна взяти мультиметр. Якщо показник досить високий, можна спробувати підключити маленький світлодіод.Наступним кроком буде поєднання обох контактів між собою, що здійснюється через конденсатор. Якщо взяти електролітний конденсатор, то він являється полярним і буде мати позначки на корпусі. До від’ємного контакту треба підключити заземлення, а до позитивного провід, що йде до фольги. Зразу після цього конденсатор почне заряджатись і з нього можна потім витягувати електроенергію.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.