Боротьба електромобілів і машин-автоматів – який буде результат?

0
181


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Автомобільний ринок має пряме відношення до альтернативної енергетики в нинішніх умовах. З урахуванням того, що багато автомобільних компаній працюють над виробництвом електромобілів, логічно, що на даному ринку сформувалося декілька яскравих тенденцій.
Поперше, зростаючий попит на електромобілі. Не секрет, що вже багато хто вважає електричний транспорт тим, що в майбутньому займе лідируючі  позиції авторинку. Доказом тому служить компанія Tesla зі своєю новою Model 3. Як тільки відбувся реліз, протягом першої доби надійшло більше 250 тисяч замовлень на авто.
В умовах низької вартості газу, а також обмеженості моделей електромобілів, вони користуються попитом.
Подруге, повертаючись до тенденцій, відзначити слід безпілотний автотранспорт. Багато великих компанії, а також амбітні новачки розробляють автоматичні машини. І є позитивні результати.
Така технологія має всі шанси видозмінити вантажний автотранспорт. Якщо, скажімо, на зміну водіям далеких рейсів прийдуть роботи, це може стати початком вигідних рейсів. Пов’язано це буде зі зниженням вартості перевезень.
Або ж якщо робот не зовсім змінить людини, а лише частково, то можна очікувати, що під час руху також будуть досягнуті певні переваги. Скажімо, відстані стануть ще довші, а зупинки рідшими. І, відповідно, виникає всім зрозумілий взаємозв’язок: частіші поїздкибільше витрат палива.
Таким чином, виникає важливе питання: що ж з двох варіантів просувати далі? Хоча є кілька застережень. Перехід на електромобілі може спричинити за собою скорочення використання бензину, але при цьому нафта буде як і раніше видобуватимуться в тих же кількостях. Або тоді треба повністю перейти на «зелену» технологію, що вже складніше.
Незважаючи на активний розвиток чистої енергетики, попит на нафту залишається на колишньому рівні. Таким чином, які б тенденції в автопромі не були, вони все одно взаємопов’язані з традиційними видами енергетики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.