Будівництво гідроелектростанції в пустелі Південної Америки

0
1748


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (4 голос(-ів), середній бал: 9.75 з 10)

Пустеля Атакама – територія, що відрізняється посушливим кліматом. Однак її розташування стало відмінним майданчиком для будівництва там ГЕС. Дана гідроелектростанція повинна буде на 100% задовольнити енергопотреби країни Південної Америки.

аааааСтанція Mirror of Tarapaca пранує організовати генерацію енергії в такий спосіб: сонячна енергія протягом дня буде перетворюватися в електрику, яка забезпечуватиме транспортування морської води на гору, а там вода зберігається в спеціальному резервуарі. У нічний час вся ця вода буде переміщатися знову вниз, за ​​рахунок чого в момент падіння утворюється енергія.
Об’єднуючи і сонячну і гідроенергетику, разом забезпечуватиметься цілодобова робота електростанції.
Таким чином, все частіше дослідники, інженери та інші фахівці намагаються розробити таку технологію, яка б могла комбінувати кілька видів альтернативної енергії, тим самим підвищуючи ефективність роботи таких об’єктів.
Берегова лінія Чилі – ідеальне місце для подібних експериментів. Тут є і хороші умови для сонячних електростанцій, і для гідросистеми, що використовують солону воду. Звідси і всі передумови для стабільної енергоподачі.аавв

Гідроакумулююча система перекачує воду туди-сюди, що дуже нагадує акумулятор, тільки величезних розмірів. Такий принцип можна застосувати на греблях, що дуже до речі в Чилі, де географія створила сама систему тунелів. Такі умови дозволяють економити.

ууккеЯкщо врахувати, що ніяких державних субсидій не виділяється на розвиток альтернативної енергетики, то доводиться конкурувати з тими традиційними видами енерговиробництва, яке завдає шкоди навколишньому середовищу. Виходить, що в наявності теорія Дарвіна про виживання найсильнішого.
У контексті даного проекту вже є зрушення і є екологічний дозвіл, за яким можна сміливо будувати 300-мегаватну гідроелектростанцію. Старт намічений на кінець 2016 року. Компанія, що стоїть на чолі всього цього дійства, планує збувати енергію чилійським комунальним підприємствам. У планах навіть є експорт, але тут головне почати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.