Будівництво СЕС у зоні відчудження компанією з Франції коштуватиме більше мільярда доларів

0
43


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Фірма під назвою Engie SA зацікавилась зведенням сонячної електростанції в Чорнобилі. Наразі представники компанії повідомляють, що вони тільки розглядають можливість інвестування даного проекту. На сьогоднішній день представники нашої країни активно ведуть перемовини з французькими партнерами.

 

Попередньо експерти оцінюють реалізацію проекту СЕС у 1 мільярд 250 мільйонів доларів. Керівництво Engie SA підходить до співпраці якомога серйозніше, тому зараз ретельно вивчає кошторис та економіко-технічну базу майбутнього виробництва.

За словами міністра екології України Семерака Остапа, для нашої держави партнерство з Францією може бути дуже корисним. Міністр підкреслив, що Україна може перейняти досвід французів у питаннях ядерної енергетики. Поштовхом до співпраці в рамках даного проекту стало звернення представників французької компанії до уряду нашої країни з метою прийняти участь у розвитку альтернативної енергетики в зоні відчудження.

Французька компанія дала офіційне підтвердження стосовно співпраці з Україною. На даному етапі деталі партнерства не розголошуються жодною зі сторін.

Спеціалісти зазначають, що вже понад 60 компаній з різних країн виявили прагнення взяти участь у зведенні сонячних потужностей в Чорнобилі.

Інвестори зараз доволі активно цікавляться можливістю реалізації проектів саме на території України. Адже, в нашій країні найвищий «зелений» тариф в порівнянні з більшістю європейських країн. Він становить 15 європейських центів, тоді як в інших державах – близько 9.

Єдиною проблемою в популяризації альтернативної енергетики України та стимулювання фінансових внесків є недовіра інвесторів. Окрім того, вартість реалізації проектів з відновлюваної енергетики на порядок вища, ніж у країнах Європи. Це обумовлено тим, що альтернативна енергетика на початковій стадії розвитку, тому транспортування обладнання з інших країн та його доставка до місця забудови потребує значних капіталовкладень.

Однак слід зауважити, що кількість сонячного випромінювання та розмір тарифу на «зелену» енергетику – це достатньо вагомі аргументи на користь української відновлюваної енергетики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.